Home Celebryci Gąsowski masakruje kantory na lotnisku! Zwiną interes?

Gąsowski masakruje kantory na lotnisku! Zwiną interes?

Gąsowski masakruje kantory na lotnisku! Zwiną interes?
0
0

Znany prezenter telewizyjny Piotr Gąsowski wybierał się wraz z córką do Egiptu, jednak podczas odprawy okazało się, że ta ma nieważny paszport. Mężczyzna zamieścił tę informację na swoich socialach a następnie zrobił live na swoim instagramie, gdzie opowiedział całą historię z lotniska.

gąsowski

Gąsowski podczas swojej relacji opowiedział o swojej nieudanej wycieczce do Egiptu. Całe szczęście otrzyma całkowity zwrot pieniędzy. Dodatkowo prezenter opowiedział o wszystkich trudach z jakimi musiał się zmagać podczas wyprawy.

– Bardzo mnie to boli jako społecznika i to zły wizerunek naszego kraju… Kursy na [polskim] lotnisku nie są wyższe, są paskarskie! Dzisiejszy kurs jest taki, jakbyście lecieli za granicę i chcielibyście sprzedać euro, to dostaniecie 3,64 zł za 1 euro, a jeśli byście chcieli kupić, to musicie zapłacić 5,26 zł, to jest 25 proc. Już wiem, dlaczego te bankomaty w euro nie działają – każdy by z nich korzystał! Zrobiłem karczemną awanturę i Bogu ducha winnej kasjerce, która mówiła, że ona nie jest winna – mówił Gąsowski.

Mężczyzna w nerwach nie omieszkał również skrytykować kasjerkę kantoru.

– Zapytałem jej, czy jej nie wstyd! Ja myślę o obcokrajowcach, którzy przylatują i chcą wymienić np. 1 tys. euro i dostaną 3 650 zł zamiast 4,5 tys. zł. Niezła różnica, prawda? Potem taki obcokrajowiec jedzie dalej i widzi, że został oszukany na lotnisku. Są granice przyzwoitości… – kontynuował Gąsowski.

Następnie prezenter wyraził swoją opinię na temat kantorów na lotnisku.

– Uważam, że kantory na lotnisku mają absolutny monopol i ktoś powinien się tym zająć, bo tak nie powinno być! To jest również wizerunkowo fatalnie dla Polski, to typowe żerowanie na nieświadomości ludzi. Mnie wszystko aż boli! To wszystko jest przemyślane, żeby nie można było nigdzie indziej wymienić – dodał na koniec.

Please follow and like us: