Home Celebryci Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim dzieciństwie!

Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim dzieciństwie!

Agnieszka Kaczorowska szczerze o swoim dzieciństwie!
0
0

Agnieszka Kaczorowska niestety nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. W ostatnim wywiadzie gwiazda opowiedziała jak w młodym wieku musiała radzić sobie z rozwodem rodziców, wieloma kryzysami i obowiązkami, które spadły jej na głowę.

agnieszka kaczorowska

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z dziendobrytvn.pl opowiedziała jak bardzo zmieniło się jej dzieciństwo przez rozwód rodziców. Aktorka już od 7 roku życia występowała w serialu Klan, dlatego wielu fanów zastanawiało się jak dokładnie wyglądało jej życie za młodu.

– Miałam, ale wyglądało inaczej, niż przeciętnie. Zawsze miałam czas, żeby posiedzieć na trzepaku z koleżankami itd. Miałam jednak dużo więcej obowiązków, musiałam nadrobić lekcje, bo wracałam z treningów o 22. Musiałam być lepiej zorganizowana, ale byłam szczęśliwym dzieckiem – opowiadała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska szczerze o dzieciństwie.

Wiele osób też ciekawiło jak aktorka łączyła życie na planie z nauką w szkole. Okazało się, że aktorka świetnie sobie z tym radziła oraz była bardzo dobrą uczennicą.

– Dobrze się uczyłam i wszystko miałam ogarnięte. Trzeba znać oczywiście umiar. Kiedy sama uczyłam w szkole tańca, widziałam, jak dziecko ma 7 dni w tygodniu zajęcia dodatkowe – to nie jest dobre – opowiadała Agnieszka Kaczorowska.

Niestety, w gimnazjum aktorka była bliska zrezygnowania z serialu, który wiązął się dla niej z ogromnym stresem i docinkami w szkole.

– Kosztowało mnie najwięcej stresu. Z tym się wiązały docinki w szkole itd. Mama zawsze kazała mi to przemyśleć kilka dni. Mówiła, że taniec towarzyski jako sport kosztuje, a ja pracując w serialu, zarabiałam na to. Mama zaznaczała, że nie wie, czy na wszystko jej wtedy wystarczy. To była zawsze fajna i partnerska rozmowa – opowiadała Kaczorowska

Ponadto aktorka opowiedziała jak rozwód rodziców wpłynął na jej życie.

– Tak się potoczyło życie moich rodziców i ja tego nie oceniam, wybrali to, co było dla nich najlepsze. Byłyśmy razem i mieszkałyśmy razem, więc mama mogła mnie obserwować. Ale nie miałam prawdziwego buntu, bo miałam te pasje. Miałam czas, że chciałam z tańca towarzyskiego zrezygnować i zaczęłam chodzić na hip hop. Szybko zrozumiałam, że to nie jest moja bajka – mówiła gwiazda Klanu.

Please follow and like us: