Home Celebryci Lady Gaga została zgwałcona w wieku 19 lat! nie uwierzysz przez kogo!

Lady Gaga została zgwałcona w wieku 19 lat! nie uwierzysz przez kogo!

Lady Gaga została zgwałcona w wieku 19 lat! nie uwierzysz przez kogo!
0
0

Kilka dni temu znana piosenkarka Lady Gaga była gościem programu dokumentalnego u Oprah Winfrey i księcia Harry’ego. Piosenkarka opowiedziała jak bardzo brudnymi prawami rządzi się show-biznes i jak została zgwałcona w wieku 19 lat. Oprawcą był jej producent muzyczny.

lady gaga

Lady Gaga wystąpiła u Oprah Winfrey w serii dokumentalnej, gdzie opowiedziała o swoim traumatycznym wydarzeniu z przeszłości. Dorosła już kobieta w wieku 19 lat była ofiarą gwałtu. Piosenkarka wyznała, że z tej traumy nie potrafiła się wyleczyć przez wiele długich lat. Dodatkowo był taki czas, kiedy postanowiła nie uczestniczyć w życiu społecznym.

– Miałam 19 lat, już pracowałam w branży, kiedy jeden producent powiedział do mnie: „Rozbierz się”. Odmówiłam i wyszłam. Wtedy on zagroził, że zniszczy moją muzykę. Nie przestał. Cały czas mnie nagabywał – opowiadała w dokumencie Lady Gaga.

Piosenkarka przez lata nie mogła wrócić do normalności a demony z przeszłości nie dawały jej spokoju. Powrót do normalności zajął jej ponad 2.5 roku.

– Doznałam całkowitego załamania psychicznego. Przez kilka lat nie byłam tą samą dziewczyną. Najpierw poczułam ból, potem odrętwienie, przez kilka tygodni byłam chora. Zrozumiałam, że to ten sam ból, który czułam, gdy byłam gwałcona – opowiadała wokalistka.

Lady Gaga pierwszy raz o tej sytuacji opowiedziała w 2014 oku, jednak nie wyjawiła wtedy nazwiska oprawcy. Wyznała jednak, że widziała go potem parę razy w sklepie.

– Rozumiem ruch #MeToo, rozumiem, że niektórzy ludzie czują się z tym naprawdę dobrze, ale ja nie. Nie chcę już nigdy więcej stanąć twarzą w twarz z tym człowiekiem. Ten system jest obrzydliwy i niebezpieczny – dodała na zakończenie.

Please follow and like us: