Home Celebryci ”Moje ciało myśli, że jest mężczyzną!” – Sandra Kubicka!

”Moje ciało myśli, że jest mężczyzną!” – Sandra Kubicka!

”Moje ciało myśli, że jest mężczyzną!” – Sandra Kubicka!
0
0

Sandra Kubicka to jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Ostatnio dziewczyna była gościem programu ”Dzień Dobry TVN”, gdzie zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. Celebrytka opowiedziała o swojej chorobie, przez którą przytyła aż 17 kilogramów. Modelka choruje na zespół policystycznych jajników, przez co jej ciało produkuje ogromną dawkę testosteronu.

sandra kubicka

Sandra Kubicka w ostatnim odcinku DDTVN opowiedziała o swoich zmaganiach z zespołem policystycznych jajników Celebrytka zmaga się już z tą chorobą od 2 lat.  „Moje ciało myśli, że jest mężczyzną” – powiedziała podczas rozmowy.

SANDRA KUBICKA DUMNA Z NOMINACJI DO ZŁOTYCH MALIN!

Kolejnym problemem, prócz znacznego przybrania na wadze są nieregularne miesiączki i obfite owłosienie na całym ciele. Niestety, według lekarz kobieta będzie się z tym zmagać najprawdopodobniej do końca życia.

– Po prostu trzeba zmienić styl życia, badać się i czekać na cud. Niektóre kobiety znoszą to bardzo delikatnie, a niektóre przechodzą z full pakietem tak jak ja. Przytyłam 17 kilogramów, miałam bulwy podskórne, zaczęły mi włosy rosnąć w bardzo dziwnych miejscach i to są właśnie te pierwsze objawy. Również nieregularne miesiączki i brak owulacji, co się też wiąże z problemem zajścia w ciążę… Ogólnie hormony tak wariują, że moje ciało myśli, że jest po prostu mężczyzną i tak się zachowuje. Mam za wysoki testosteron – powiedziałą Kubicka.

Jak powiedziała modelka, sama na początku podejrzewała problemy z tarczycą, jednak na prośbę mamy postanowiła udać się do ginekologa. Życzymy Sandrze dużo zdrowia i wytrwałości w walce z tą uciążliwą chorobą.

Please follow and like us: