Home Celebryci Które miejsce zajął Rafał Brzozowski na Eurowizji!

Które miejsce zajął Rafał Brzozowski na Eurowizji!

Które miejsce zajął Rafał Brzozowski na Eurowizji!
0
0

W ostatnich dniach odbył się konkurs Eurowizja 2021, gdzie Polskę reprezentował Rafał Brzozowski. Wiele osób nie wierzyło w wokalistę i spadła na niego ogromna fala hejtu, jednak piosenkarz pokazał na co go stać i doszedł aż do pół finału. Tym wyczynem zamknął buzię wszystkim hejterom.

rafał brzozowski

Powołanie Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski w konkursie Eurowizja wzbudziła mieszane emocje. Wokalista przez cały czas musiał borykać się z uszczypliwymi komentarzami i docinkami. Ostatecznie piosenkarz doszedł ze swoją piosenką ”The Ride” do półfinału. Jak potem powiedział, przygoda z Eurowizją była ”najlepszą przejażdżką w jego życiu”.

Tuż po występie Rafała Brzozowskiego głos postanowił zająć prezes TVP – Jacek Kurski. Mężczyzna na swoim Twitterze podziękował Rafałowi za godne reprezentowanie naszego kraju.

– Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca Ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają Cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego show-biznesu dawno nie było. To dobry znak – napisał na Twitterze Kurski.

Następnie w kolejnym tweecie, Kurski podzielił się statystykami z oglądalności drugiego półfinalu Eurowizji. Śledziło go ponad 4 miliony telewidzów!

– 4 miliony widzów Telewizji Polskiej, kt. obejrzeli Twój energetyczny show nie mogło się mylić. Dziękuję też całej Twojej ekipie z A. Egurrolą na czele. Do zobaczenia w Polsce już wkrótce na koncercie-hołdzie dla Krzysztofa Krawczyka w opolskim amfiteatrze – napisał prezes Kurski.

Mimo, że nasz reprezentant nie bierze już udziału w konkursie to jednak ten wciąż trwa. Zwycięzcę Eurowizji 2021 będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę!

Please follow and like us: