Home Celebryci Roksana Węgiel rozstała się z wytwórnią? O co poszło?

Roksana Węgiel rozstała się z wytwórnią? O co poszło?

Roksana Węgiel rozstała się z wytwórnią? O co poszło?
0
0

Od kilku dni krążyły plotki, jakoby Roksana Węgiel zakończyła współpracę z Universal Music Polska. Karierą młodej piosenkarki mieliby się zająć jej rodzicę. Menedżer Roxie jednak nie dał nam jednoznacznej odpowiedzi w tej sprawie a skierował do wytwórni, z którą Roksana współpracowała od czasów Eurowizji.

roksana węgiel

Plotki dotyczące rozstania Roksany Węgiel ze znaną polską wytwórnią krążyły po środowisku już od jakiegoś czasu. Jak dotąd nikt nie komentował tych plotek a sama Roksana ograniczyła swoje wystąpnienia w mediach tłumacząc to ”rokiem wielkich zmian”.

Jednak ostatnio pojawiły się głosy, że młoda piosenkarka zakończyła współpracę z wytwórnią ze względu na małokorzystną umowę. O tym fakcie poinformował czytelników portal Pudelek, który powołując się na tajemnicze źródło zawiadomił o zakończeniu współpracy między piosenkarką a wytwórnią.

– Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla artystów. Nie jest łatwo taką umowę podważyć, a o zerwaniu nie ma mowy. Jednak opiekuni artystki znaleźli sposób. Miało być to możliwe dzięki wielu nadgodzinom, które młoda artystka spędziła na planach sesji i teledysków. Mocno przekraczały one dopuszczalne normy. Najprawdopodobniej rodzice „Roxie” powiedzieli „dość” – donosi źródło Pudelka.

Wychodzi na to, że karierą Roksany mają zarządzać teraz jej rodzice. Dodatkowo mamy też stanowisko menedżera piosenkarki na temat całego zajścia.

– To nie do końca jest tak… Ale nie mogę ani potwierdzić tych informacji, ani im zaprzeczyć – powiedział menedżer Roksany Węgiel.

Liczymy, że młoda gwiazda da sobie radę bez wsparcia wytwórni. Przypomnijmy też, że artystka wróciła po długiej przerwie z nowym singlem ”Tajemnica”, który został nagrany na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego „Tajemniczy Ogród”.

Please follow and like us: