Home Celebryci Ewa Kasprzyk wstawiła zdjęcie z reżyserem na łóżku.

Ewa Kasprzyk wstawiła zdjęcie z reżyserem na łóżku.

Ewa Kasprzyk wstawiła zdjęcie z reżyserem na łóżku.
0
0

Ewa Kasprzyk, to aktorka, którą szersza publiczność poznała za rolę w filmie Romana Załuskiego – ”Kogel Mogel”. Ponadto grała w takich filmach jak „Komedia małżeńska”, „Kariera Nikosia Dyzmy” czy „Och Karol 2”. Całkiem niedawno, aktorka wstawiła zdjęcie, na którym leży wraz z reżyserem w łóżku. Kobieta w opisie zdjęcia wysnuła refleksję na temat mobbingu kiedyś a teraz.

ewa kasprzyk

Ewa Kasprzyk mimo swojego wieku, świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Kobieta jest niezwykle aktywna na Instagramie, gdzie regularnie wstawia nowe zdjęcia i ponadto, dzieli się tam swoimi przemyśleniami z fanami.

Ostatnio, aktorka wstawiła zdjęcie z lat 80, gdzie leży na łóżku z reżyserem filmu ”Kogel Mogel” Romanem Załuskim. Kobieta wysnuła przemyślenie o tym, jak bardzo tamte lata różniły się od obecnych czasów.

ewa kasprzyk

– Wspaniały Roman Załuski podczas zdjęć do »Kogla-mogla« chyba? Coś tłumaczy, pokazuje, leży na łóżku z aktorka, czy oby nie za blisko? Czy to już mobbing w pracy może? Wtedy to zupełnie było inaczej odbierane… Cóż znak czasów »tempora mutantur nos et mutamur in illis«…, jak mówi łacińskie przysłowie – napisała w opisie zdjęcia aktorka.

Dodatkowo kobieta oczywiście wyjaśniła, że reżysera darzy ogromną sympatią i szacunkiem, a powyższe zdjęcie nie ma nic wspólnego z mobbingiem.

– Czasy się zmieniają, a my zmieniamy się wraz z nimi – to tłumaczenie łacińskiego przysłowia do którego nawiazała aktorka.

Please follow and like us: