Home Celebryci Policja w domu Lorda Kruszwila! Znany Youtuber ma kłopoty!

Policja w domu Lorda Kruszwila! Znany Youtuber ma kłopoty!

Policja w domu Lorda Kruszwila! Znany Youtuber ma kłopoty!
0
0

Kruszwil, czyli Marek Kruszel to znany polski youtuber który aktualnie notuje rekordowe statystyki popularności na platformie YouTube. Chłopak jest youtuberem, który wybił się postanowił wybić się budząc kontrowersję wśród internautów. Sposobami na wybicie się było chwalenie się bogactwem i stylem życia jaki prowadzi. Jego pierwsze filmy miały tytuły ,,Jak poderwać każdą dziewczynę” lub ,, Jak kupić alkohol będąc nieletnim ”. Oczywiście, w tle pokazywał luksusowe marki i gadżety np . zegarek firmy Rolex. W filmie ,, Jak kupić alkohol będąc nieletnim ” po whiskey, chłopak pojechał najnowszą Audi A5 ( oczywiście Marek był osobą pełnoletnią ). Żarty się jednak skończyły bo wczoraj znalazła się policja w domu Lorda Kruszwila. Czy znany youtuber ma problemy?

Policja w domu Lorda Kruszwila!

Z czasem Marek zaczął kręcić jeszcze bardziej kontrowersyjne filmy. Porównywał na nich tanie i drogie dziewice lub wodę za 1 zł i za 100 zł. Jednak teraz żarty się skończyły bo policja znalazła się w domu Lorda Kruszwila. Okazuje się, że w jednym z filmików, nasz youtuber namawia nieletniego do chwytania za pośladki obce kobiety.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wypowiedział wojnę Markowi Kruszelowi. Z naszych doniesień wynika, że po filmie w którym Kruszwil zmusza nieletniego do łapania za pośladki obce kobiety Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zgłosił sprawę na policję. Jak informuje nas ich fanpage, w domu Marka znalazła się szczecińska policja w celu zarekwirowania telefonów, komputerów oraz kamery ekipy Lorda Kruszwila, na których mogą znajdować się ,,treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem nieletnich ”.

policja w domu lorda kruszwila

Znany youtuber – Lord Kruszwil – ma problemy, za czyny o które jest może być oskarżony Marek grozi do 12 lat pozbawienia wolności . Na razie jednak śledztwo jest w toku i nikomu jeszcze nie postawiono zarzutów. W protokole możemy przeczytać że Kruszwil dobrowolnie wydał 4 urządzenia : smartfon, laptop, aparat cyfrowy i jednostka centralna komputera.

Youtuber miał wcześniej konto o nazwie Lord Kruszwil które zostało zbanowane na 3 miesiące przez YouTube’a. Powodem było umieszczanie tam nieodpowiednich treści. Twórcy kanału w natychmiastowym tempie założyli następne konto o nazwie Kruszwil, które obecnie ma prawie milion subskrybentów.

Please follow and like us: