Home Celebryci Doda wystąpi na Sylwestra. Dostała jednak dziwny warunek!

Doda wystąpi na Sylwestra. Dostała jednak dziwny warunek!

Doda wystąpi na Sylwestra. Dostała jednak dziwny warunek!
0
0

Już niedługo wspólnie będziemy świętować Nowy Rok. Z tej okazji, stacje telewizyjne organizują wielkie imprezy, na których zaśpiewa wiele znanych wokalistów i zespołów. Wśród nich, znalazła się Doda, która zaszczyci nas swoją obecnością na Sylwestrze Polsatu. Artystka potwierdziła tę informację na swoim instagramie i dodatkowo wyjaśniła dlaczego przyjęła ofertę stacji.

doda

Zarówno TVP jak i Polsat organizują własne telewizyjne Sylwestry. Koncerty najprawdopodobniej odbędą się w studiach z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych. Jak donoszą media Sylwester TVP zaszczycą swoją osobą takie osoby jak: Zenon Martyniuk, Cleo czy zespół Boys. Natomiast na Sylwestrze Polsatu ma mają wystąpić takie osoby jak:  Alicja Majewska, zespół Boney M, Dawid Kwiatkowski oraz Doda.

Gwiazda przez większość czasu nie komentowała, jednak kilka dni temu na instagramie postanowiła potwierdzić swoją decyzję.

– Chciałam, żebyście się dowiedzieli od tego ode mnie: postanowiłam zagrać na sylwestra w tym roku, w Polsacie. Wiem, że ogłosiłam przerwę w karierze i będzie to trochę niekonsekwentne z mojej strony, ale moi fani są wspaniali, mamy bardzo niesamowitą więź i wiem, jak ubolewali nad tym, że zostały anulowane koncerty z orkiestrą w Filharmonii, które były zaplanowane. Chcę im to po prostu zrekompensować w jakikolwiek sposób i odwdzięczyć się, że są ze mną cały czas w tej przerwie i wspierają mnie – powiedziała Doda.

Wielu z Was pewnie zadaje sobie pytanie, co zaśpiewa wokalistka podczas swojego koncertu. Jak się okazuje, gwiazda nie ma zbyt wiele do gadania w tej kwesti, ponieważ wszystko zależy od telewizji Polsat. Tak Doda napisała w odpowiedzi na komentarz jednego z fanów z pytaniem o repertuar.

– Jeżeli wystąpię, to muszę zaśpiewać to, co zapisze Polsat w umowie. Nie mam wyboru repertuaru – powiedziała Doda.

Please follow and like us: