Home Celebryci Donald Tusk apeluje do Polaków na święta!

Donald Tusk apeluje do Polaków na święta!

Donald Tusk apeluje do Polaków na święta!
0
0

Święta Bożego Narodzenia dla nikogo nie będą takie jak wcześniej jednak zakup choinki to obowiązek. Donald Tusk również wybrał się po swoje drzewko wraz z wnukami. Dodatkowo były premier Polski poprosił Polaków by dbali o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych.

donald tusk

Donald Tusk został dziadkiem w 2009 roku, kiedy na świat przyszedł Mikołaj, pierwsze dziecko syna premiera, Michała. Teraz Donald Tusk ma już czwórkę wnucząt a w wywiadzie przyznał, że rola dziadka bardzo mu odpowiada.

– Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa – to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje. Kiedy Mikołaj pierwszy raz ewidentnie do mnie się uśmiechnął, to jakby słońce wzeszło – powiedział Donald Tusk.

Teraz, wraz ze swoimi pociechami postanowił wybrać choinkę na święta Bożego Narodzenia. Polityk zamieścił zdjęcie z wnukami na instagramie oraz poprosił Polaków aby dbali o siebie i swoich najbliższych.

– Dzisiaj tradycyjna wspólna wyprawa po choinkę. To będę trudne święta, inne niż zwykle. Tym bardziej warto się postarać, by nie zabrakło w te dni ciepła, miłości i radości, szczególnie naszym najmłodszym. Bądźcie jednak ostrożni i rozważni, wirus nie wziął wolnego na Boże Narodzenie! – napisał były premier.

Please follow and like us: