Home Ludzie Kobieta została oblana kwasem przez stalkera. Dziś triumfuje!

Kobieta została oblana kwasem przez stalkera. Dziś triumfuje!

Kobieta została oblana kwasem przez stalkera. Dziś triumfuje!
0
0

Ta kobieta była przez długi czas stalkowana przez podejrzanego mężczyznę. Zaczęło się od niewinnych SMS-ów, jednak z czasem stały się one coraz bardziej napastliwe. Pewnego dnia mężczyzna odnalazł swoją ofiarę i oblał ją żrącym kwasem. Kobieta walczyła o życie a lekarze nie dawali jej dużych szans. Wyzdrowiałą, jednak na twarzy została jej paskudna blizna. Na szczęście, po latach zemściła się w paskudny sposób!

kobieta

Katrzyna Dacyszczyn, czyli ofiara tego całego zajścia na codzień zajmowała się projektowaniem bielizny. Pewnego dnia zaczęła dostawać miłe wiadomości z komplementami. Kobieta postanowiła je zignorować ponieważ nie chciała angażować się w żadne związki.

Wiadomości stawały się coraz bardziej agresywne!

– Pojawiły się kolejne wiadomości od tego człowieka. Coraz bardziej napastliwe, wulgarne, złowieszcze. Żądał odpowiedzi. Odpisałam raz: że nie chcę tego kontaktu. Z czasem zaczął publikować złośliwe komentarze na temat mojej pracy. Posługiwał się różnymi nazwiskami, często znanych malarzy, poetów. Zakładał fałszywe konta. Byłam przestraszona i zła, że chce zniszczyć mnie i to, co budowałam ciężką pracą – mowi Katarzyna Dacyszyn w wywiadzie z „Twoim Stylem”.

Kobieta zmieniła numer telefonu i na jakiś czas stalker zniknął z jej życia. Jednak po kilku miesiącach powrócił. Dał Katarzynie do zrozumienia, że wie gdzie mieszka, z kim się spotyka, gdzie pracuje i że nigdy od niego nie ucieknie.

– Ale potem znów się pojawiły. To był czysty stalking. Czułam się osaczona, bałam się, że to się nigdy nie skończy Musiałam skorzystać z pomocy psychologa. Wiedziałam, że on wie, gdzie mieszkam, obserwuje moje życie. W końcu odebrałam wiadomość: „Umrzesz ze strachu, kiedy stanę pod twoimi drzwiami”. Zgłosiłam się na policję. Podpisałam wniosek o wszczęcie postępowania przeciw temu człowiekowi. Paradoksalnie, może było to nawet po jego myśli, bo zaistniała między nami relacja – ofiary z prześladowcą – kontynuuje opowieść.

Kobieta w końcu dowiedziała się kim jest mężczyzna i pozwała go za stalking i nękanie. Mężczyzna 3 razy nie pojawił się na żadnej rozprawie. Ofiara zobaczyła go dopiero na 4. Jednak wtedy wydarzył się coś nieprawdopodobnego. Mijając Katarzynę stalker oblał ją cieczą, co później okazało się kwasem siarkowym.

Aktualnie Katarzyna Dacyszczyn jest przepiękną kobietą, która swoim przykładem udowaodniła, że można wygrać ze stalkingiem. Kobidta napisała książkę o swoich przeżyciach pt. ,,Kobieta z blizną”. Swój życiowy dramat przerodziła w sukces, a jej oprawca dostał wyrok 25 lat pozbawienia wolności za usiłowanie zabójstwa.

Please follow and like us: