Home Celebryci Kinga Rusin odchodzi. Fani w rozpaczy. Co teraz?

Kinga Rusin odchodzi. Fani w rozpaczy. Co teraz?

Kinga Rusin odchodzi. Fani w rozpaczy. Co teraz?
0
0

Jak podają polskie media, znana dziennikarka i prezenterka Kinga Rusin rezygnuje z prowadzenia programu śniadaniowego ”Dzień dobry TVN”. Dziennikarka ma zająć się teraz na działalności społecznej i biznesowej, dlatego od jesieni niestety nie będziemy mogli już oglądać pani Kingi. Ponadto, powoli pojawiają się nieoficjalne informacje o planowanym zastępstwie dziennikarki w telewizji śniadaniowej? Kto to taki?

kinga rusin

Kinga Rusin jest związana ze stacją TVN od kilku lat, gdzie prowadziła tam telewizję śniadaniową. Jak podają media, dziennikarka odeszła z własnej woli by zająć się działalnością społeczną oraz biznesową. Wcześniej, program opuścił jej partner telewizyjny – Piotr Kraśko.

– Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować – powiedział informator portalu „Plejada”. 

Ciekawą rzeczą, jest fakt, że już pojawiły się pierwsze plotki o planowanym zastępstwie. Jeśli im wierzyć, we wrześniu w telewizji śniadaniowej będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę Woźniak-Starak.

– Agnieszka jest w bardzo komfortowej sytuacji. Będzie miała wolną rękę w wielu sprawach. Od września będzie najcenniejszą gwiazdą stacji – dopowiedział informator portalu „Plejada”.

Niestety nie wiadomo jeszcze z kim Agnieszka Woźniak-Starak miałaby poprowadzić telewizję śniadaniową. Mamy jednak nadzieję, że wszystkiego dowiemy się wkrótce.

Please follow and like us: