Home News Dziewczyna wysłała mamie dziwnego SMSa i zniknęła.

Dziewczyna wysłała mamie dziwnego SMSa i zniknęła.

Dziewczyna wysłała mamie dziwnego SMSa i zniknęła.
0
0

Cały czas trwają poszukiwania 23 letniej Karoliny Pianki. Dziewczynę ostatnim razem widziano 8 marca w Nowym Dworze. Od tamtego dnia nie ma z nią żadnego kontaktu. Tuż przed zaginięciem Karolina wysłała swojej mamie tajemniczego SMSa, który daje więcej pytań niż odpowiedzi. Rodzina jest całkowicie zrozpaczona i prosi o pomoc w odnalezieniu swojej ukochanej córki.

smsa

Mama zaginionej dziewczyny wraz z Fundacją Na Tropie, próbują ustalić, gdzie aktualnie przebywa Karolina. Matka dziewczyny dostała w dniu zaginięcia SMSa. „Mieszkanie mamy na teraz, potrzebuje czasu dla siebie, by żyć na własny rachunek. To może potrwać dwa miesiące. Blokuje was wszystkich, jak coś ja teraz się odezwę” – tak brzmiała treść wiadomości. jednak kobieta ma sporo wątpliwości czy faktycznie został on napisany przez jej córkę. Ponadto od czasu wysłania SMSa telefon jest wyłączony, zniknęły też wszystkie media społecznościowe poszukiwanej dziewczyny.

smsa

Dodatkowo policja oraz Fundacja Na Tropie udostępniły rysopis dziewczyny aby ułatwić postronnym osobom rozpoznanie zaginionej.

? PILNE ? ⚠️ Zaginęła ⚠️ Paulina Pianka lat 23 Łomża /Warszawa ?Paulina 7.03.2020 r….

Gepostet von Fundacja Na Tropie am Sonntag, 19. April 2020

Rysopis:

  • Wzrost: 175 cm
  • Oczy: brązowe
  • Włosy: czarne, długie, proste
  • Szczupła sylwetka
  • W dniu zaginięcia miała na sobie czarną futerkową kurtkę, spodnie jeansowe, czarne trampki. Posiada przy sobie walizkę czarną z fioletowymi lamówkami.
smsa

– Bardzo prosimy wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę o miejscu pobytu zaginionej o kontakt bezpośrednio z mamą pod nr tel 518 397 974, z numerem alarmowym 112 oraz za pośrednictwem naszej Fundacji.

Dlatego też jeśli posiadacie jakiekolwiek informacje związane z obecną sprawą, od razu zgłoście to na policję lub do Fundacji Na Tropie.

Please follow and like us: