Home News Polski serial o seksie – Sexify chwalony na całym świecie!

Polski serial o seksie – Sexify chwalony na całym świecie!

Polski serial o seksie – Sexify chwalony na całym świecie!
0
0

Polski serial ”Sexify” od kilku dni króluje na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali na Netflix! Po pierwszym trailerze spodziewano się totalnej klapy, jednak producenci udowodnili, że nie warto oceniać książki po okładce. Ponadto o serialu zaczęły rozpisywać się zagraniczne media! Czy Sexify podbije międzynarodowy rynek?

sexify

Serial ”Sexify” pojawił się na Netflixie 28 kwietnia i od razu wzbudził szerokie zainteresowanie wśród publiczności. Aktualnie jest na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali w Polsce, jednak podobną pozycję znalazł też w takich krajach jak: Czechy, Indie, Bangladesz, Pakistan czy Włochy! Niestety serial nie odniósł takiego sukcesu na rynku brytyjskim czy amerykańskim.

O czym jest Sexify?

Serial opowiada historię trzech studentek, które postanawiają opracować innowacyjną aplikację erotyczną. Aby jednak to zrobić, wpierw sama musi odkryć ”tajniki kochania”. To 8 odcinkowa komedia obyczajowa o dojrzewaniu oraz rodzącej się seksualności wśród młodych ludzi.

W serialu główną rolę zagrały młode aktorki: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska. Natomiast na drugim planie towarzyszyły im takie nazwiska jak: Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Ewa Szykulska i Sebastian Stankiewicz.

Recenzje serialu Sexify powalają!

Na stronie francuskiej telewizji LCI pojawiła się recenzja serialu Delphine De Freitas. Dziennikarka niezwykle pozytywnie oceniła polski serial Netflixa.

– Te osiem odcinków ogląda się bez chęci zatrzymania, w rytmie niemal uzależniającej muzyki pop, która idealnie pasuje do cukierkowego, różowego wszechświata z połowy lat 70. To rozkoszny powiew świeżości, który ignoruje tabu i sprawia, że ​​radość kobiet z powrotem znajduje się w centrum dyskusji. To nie przypadek, że ”Sexify” kończy się potężnym słowem ”orgazm”, które Natalia krzyczy jak wyzwolenie – napisała kobieta.

Ponadto na brytyjskiej stronie The Upcoming pojawiła się recenzja  Emmy-Jane Betts. Dziennikarka również recenzowała serial w samych superlatywach.

– Serial ”Sexify” jest pełen ukrytego uroku – pomimo zdarzającej się monotonii – stanowi uzależniającą opowieść. Dzięki solidnemu napisaniu, świetnemu przekazowi i pewnemu staromodnemu wyzwoleniu seksualnemu, jest to serial, do którego każda kobieta bez wątpienia będzie mogła się w jakiś sposób odnieść – napisała recenzentka

Please follow and like us: