Home Celebryci Dominika Tajner w końcu odnalazła miłość?

Dominika Tajner w końcu odnalazła miłość?

Dominika Tajner w końcu odnalazła miłość?
0
0

Dominika Tajner, w końcu udało się znaleźć miłość. Kobieta w jednym z wywiadów otwarci przyznała, że jest zakochana i w szczęśliwym związku. Jak się okazuje, dla byłej żony Michała Wiśniewskiego rok 2021 zaczął się wyjątkowo dobrze.

dominika tajner

To był niezwkle ciężki czas dla Domoniki Tajner. Celebrytka przechodziła bowiem niezwykle medialny rozwód z Michałem Wiśniewskim. Na szczęście szybko wypełniła lukę w swoim życiu, ponieważ 20 stycznia obwieściła na Facebooku, że jest w związku. Dodatkowo tego samego dnia zamieściła na swoim instagramie rysunek tańczącej pary z podpisem ”Love is in the air”. W jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że jest w związku i liczy, że ten związek będzie jej ostatnim.

– Jestem w związku. Dojrzewało to bardzo długo i daj Boże, żeby się ułożyło. Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać. Zobaczymy, co los z tym zrobi. Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku – powiedziała Dominika Tajner.

Była żona Michała Wiśniewskiego rozpoczęła bardzo dobrze rok 2021. W końcu udało jej się zapełnić pustkę w życiu i jak sama mówi jest szczęśliwa jak nigdy dotąd.

– Jestem szczęśliwa, jestem w związku, mam kogoś. Bardzo się cieszę. Ten rok zaczął się dla mnie bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że teraz wszystkie pandemiczne historie się skończą, byśmy mogli funkcjonować normalnie – dodała kobieta.

Please follow and like us: