Home Celebryci Dlaczego Janusz Józefowicz rozwiódł się z żoną?!

Dlaczego Janusz Józefowicz rozwiódł się z żoną?!

Dlaczego Janusz Józefowicz rozwiódł się z żoną?!
0
0

Janusz Józefowicz to wybitny choreograf i reżyser słynnego serialu ”Metro”. Swego czasu było o nim głośno w prasie kolorowej, zostawił swoją żonę dla o 18 lat młodszej Nataszy Urbańskiej. Mało kto dawał im świetlaną przyszłość, jednak para jest małżeństwem już od ponad 13 lat. Ponadto ostatnio wspólnie udzielili wywiadu, gdzie opowiedzieli o początkach swojej znajomości.

janusz józefowicz

Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza podczas castingu do musicalu ”Metro”. Dziewczyna miała wtedy 17 lat i chodziła do liceum. Reżyser odesłał ją wtedy do szkoły, jednak kilka lat później sam zaprosił ją na przesłuchanie.

Jak twierdzi Natasza, nie od razu zakochała się w reżyserze. Imponował jej jednak talentem, charyzmą, wiedzą, poczuciem humoru. Kiedy para rozpoczęła swoją współpracę, Janusz miał już żonę i dwójkę dzieci.

Mężczyzna wyznał, dlaczego zdecydował się opuścić rodzinę, dla młodszej współpracownicy.

– Myślę, że w moim wypadku trudno było mówić o życiowej stabilizacji. Zostałem mężem i ojcem w wieku 22 lat. Bardzo kochałem Dankę i Kamilkę, ale w pogoni za marzeniami zdałem na PWST w Warszawie – szkoła teatralna, stan wojenny, żona z dzieckiem na Śląsku. To była prawdziwa męka. Ludzie wtedy podczas weekendów balowali, a ja spędzałem je w koszmarnych pociągach, żeby chociaż chwilę pobyć z rodziną – mówił Janusz Józefowicz.

Dodał, że były to trudne czasy, ponieważ zarówno on jak i żona Danusia, żyli w rozjazdach.

– Potem Danusia się przeprowadziła do Warszawy i pracowała w Teatrze Syrena. Ale ja miałem już przed sobą kolejne wyzwanie – polski musical. I znowu byłem gościem w domu. Danka zaczęła wyjeżdżać jako tancerka na zagraniczne kontrakty, Kamilka była u babci, a ja jeździłem zarabiać do Berlina Zachodniego. To był czas nie do nadrobienia. Kryzys musiał się pojawić. Myślę, że gdyby w moim sercu nie było miejsca dla Nataszy, to dziś łączyłyby nas tylko sprawy zawodowe – dodał Józefowicz.

Please follow and like us: