Home News Andrzej Duda wyjaśnia czym jest ”ostry cień mgły”!

Andrzej Duda wyjaśnia czym jest ”ostry cień mgły”!

Andrzej Duda wyjaśnia czym jest ”ostry cień mgły”!
0
0

Gdy Andrzej Duda wrzucił na YouTuba swoje hot16challenge w całej Polsce zawrzało. Jedni stwierdzili, że to bardzo dobrze, że prezydent się angażuje w akcje charytatywną. Jednak niektórzy stwierdzili, że jest to zwykła hipokryzja i przemyślany ruch PRowy. Niemniej jednak, całą Polskę do dziś zastanwia, co oznacza wers ,,nie pytają Cię o imię, walczą z ostrym cieniem mgły”. Prezydent RP, Andrzej Duda dziś wszystko nam wyjaśnił!

andrzej duda

Hot16challenge to charytatywna akcja, zapoczątkowana przez rapera i producenta SBM Label – Solara. Akcja polega na nagraniu 16 rapowych zwrotek a następnie wpłacenia pieniędzy na cele charytatywne. W akcji udział wzięli już takie osoby jak: Rafał Brzozowski, Norbi czy właśnie prezydent Andrzej Duda.

Zwrotka Andrzeja Dudy wprawiła wszystkich w głęboką zadumę nad tym, czym dokładnie jest ostry cień mgły. Internauci postanowili zapytać o tym prezydenta na jego Q&A.

– Mówiąc wprost „nie pytają cię o imię”, miałem na myśli wszystkich tych ludzi z personelu medycznego, lekarzy ratowników pielęgniarzy, którzy nie pytają nikogo o imię i niosą pomoc […] To dla nich przede wszystkim, jako wyraz mojego szacunku i wsparcia, był ten utwór – wytłumaczył Andrzej Duda.

Następnie prezydent opowiedział, bardzo prywatną historię. Okazuje się, że wers odnosi się do bliskiej mu osoby.

– Gdzieś w głębi duszy miałem też pewnie tutaj na myśli mojego kuzyna, który jako lekarz niósł ludziom pomoc i sam został zakażony koronawirusem. Mimo, że wcześniej było już zagrożenie, że jest chory i był na kwarantannie, to wrócił do szpitala odważnie i uważał, że takie jest jego powołanie i realizował to do końca. Zachorował, ale na szczęście wraca już do zdrowia – wyznał prezydent.

Co do ,,ostrego cienia mgły”, Andrzej Duda pozostawił tu wolną interpretację.

Please follow and like us: