Home Celebryci Krzysztof Krawczyk odmawia swoim fanom! Powód jest prosty!

Krzysztof Krawczyk odmawia swoim fanom! Powód jest prosty!

Krzysztof Krawczyk odmawia swoim fanom! Powód jest prosty!
0
0

Krzysztof Krawczyk swoim oświadczeniem prawdopodobnie rozczarował większość swoich fanów. Piosenkarz z racji kiepskiego zdrowia, opublikował wpis na swoim Facebooku, w którym mówi, że nie weźmie udziału w hot16challenge2. Niestety, to już oficjalne, że Krzysztof nie weźmie udziału w tej szczytnej akcji. Chcecie wiedzieć dlaczego?

krzysztof krawczyk

Hot16challenge2 to charytatywna akcja zapoczątkowana przez rapera Solara z wytwórni SBM Label. Akcja polega na nagraniu 16 rapowych wersów, opublikowania ich a następnie wpłacenia pieniędzy na szpitale. W ciągu kilkunastu dni uczestnikom tego ”czelendżu” udało się zebrać ponad 2 miliony złotych a licznik nie zwalnia.

Z początku akcja była przeznaczona wyłącznie dla raperów, jednak z czasem, zaczęły w niej brać takie osoby jak: Kuba Wojewódzki, Norbi, Janusz Korwin Mikke i Rafał Brzozowski.

Do hot16challenge2 został również nominowany król polskiej piosenki, Krzysztof Krawczyk. Wokalista jednak napisał obszrne oświadczenie w którym tłumaczy, dlaczego nie weźmie udziału w hot16challenge2.

– Jeżeli tak Wam zależy Kochani na moim zdrowiu, to nie namawiajcie mnie do działań, które jest mi trudno podjąć, szczególnie w warunkach kwarantanny. Kwalifikuję się do stopnia wysokiego zagrożenia w obecnej walce z koronawirusem. Odizolowaliśmy się od świata zgodnie z zaleceniem lekarza. […] Dlatego nie miejcie do mnie żalu, że nie wziąłem udziału w akcji 16 wersetów, bo nie mam w domu warunków, a studio, w którym tylko nagrywam, mieści się w Poznaniu, czyli 280 km od mego domu. Nie złamię rygorów, jakie narzucił mi lekarz. Z resztą widzę, że znakomicie to przebiega bez mego udziału. Jak tylko powstaną warunki, dogram swoje – napisał Krzysztof Krawczyk o swoim udziale w hot16challenge2.

Kochani!Powiem Wam szczerze,że ja nie jestem „zwierzęciem internetowym”. Jestem dzieckiem epoki książki,gazety,pisania…

Gepostet von Krzysztof Krawczyk am Dienstag, 12. Mai 2020

To niestey ostateczna decyzja polskiego piosenkarza. Na pewno wielu fanów może czuć pewien niedosyt, jednak pamiętajmy o obecnej sytuacji. Krzysztofowi życzymy oczywiście zdrowia oraz mamy nadzieje, że może kiedyś uda mu się nagrać swoje hot16challenge2.

Please follow and like us: