Home Celebryci Agustin Egurrola o chłodnych relacjach z Kingą Rusin!

Agustin Egurrola o chłodnych relacjach z Kingą Rusin!

Agustin Egurrola o chłodnych relacjach z Kingą Rusin!
0
0

Jak zapewne wiecie, Agustin Egurrola przeszedł z telewizji TVN do TVP. Ten transfer odbił się szerokim echem w mediach a jego koledzy ze stacji ostro krytykowali decyzję jurora. Ostatnio w wywiadzie, Egurrola został zapytany o jego relacje z Kingą Rusin. Mężczyzna dał wtedy niezwykle stanowczą odpowiedź.

agustin egurrola

Agustin Egurrola dał się poznać szerszej publiczności jako juror w programie stacji TVN – ”Mam Talent”. Choreograf pracował w stacji wiele lat, jednak ostatnio poinformował nas, że zakończył się jego kontrakt ze stacją a on sam postanowił przejść do TVP. Obecnie jest jurorem w programie ”Dance, dance, dance” u boku Joanny Jędrzejczyk i Idy Nowakowskiej.

Przejście Egurroli do TVP komentowało wiele gwiazd z telewizji TVN, m.in. Michał Piróg i Kinga Rusin. Choreograf nie komentował dotychczas stawianych mu wyrzutów jednak w ostatnim wywiadzie Agustin Egurrola postanowił w końcu zabrać głos.

Przypomnijmy, że po transferze choreografa do TVP, Kinga Rusin wstawiła na swoje sociale następujący post.

– Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny… – napisała dziennikarka.

Agustin Egurrola w wywiadzie odniósł się do komentarzy ze strony kolegów ze stacji.

– Taniec jest moją pasją, którą kieruję się całe życie i idę za tą pasją, „Dance, dance, dance” to właśnie kolejny przystanek na mojej tanecznej drodze i to są moje priorytety w życiu. Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja idę zgodnie ze swoim sumieniem i jestem tam, gdzie jest taniec, gdzie moi tancerze moją występować, gdzie mogę się realizować – powiedział tancerz.

Please follow and like us: