Home Dieta Jak przejść całkowitą metamorfozę w 7 dni?

Jak przejść całkowitą metamorfozę w 7 dni?

Jak przejść całkowitą metamorfozę w 7 dni?
0
0

Ogórki to bardzo lekkostrawnoe i niskokaloryczne warzywa, które jednak zawierają w sobie ogromną zawartość wody. Już dziś, dowiesz się w jaki sposób przejść metamorfozę w jedynie 7 dni. A to wszystko będziesz zawdzięczać ogórkom!

metamorfozę

Ogórki to bomba minerałów oraz witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjononowania naszego organizmu. Jak się okazuje, ogórki mogą nam pomóc schudnąć. Większość kobiet wie, że odchudznanie kojarzy się z rygorem i głodowaniem, jednak my pokażemy jak szybko schudnąć bez efektu jojo.

Jak przejść metamorfozę dzięki ogórkom?

Dlatego jeśli chcesz schudnąć a przy okazji nie męczyć się głodówkami spróbuj jeść ten przepis na śniadanie przez 7 dni! Ogórki nie dość, że zrównoważą Twój metabolizm, to ponadto oczyszczą Twój organizm! Oto czego potrzebujesz!

Składniki:

  • 1 ogórek
  • odrobinę szpinaku
  • 1 jabłko
  • imbir
  • nieco orzechów i migdałów

Jej przygotowanie jest banalnie proste, wystarczy pokroić produkty według uznania a następnie wymieszać składniki i udekorowac orzechami oraz migdałami.

Na śniadanie jedz powyższy przepis. Na obiad spożywaj dwa pieczone ziemniaki i wszystko popijaj wodą, herbatą. Unikaj napojów słodzonych i wszelkich cukrów. Na noc prpopnujemy kanapkę z masłem i solą! Po 7 dniach zobaczysz ogromne efekty!

Pamiętaj jednak, że stosowanie powyższej diety dłużej niż 7 dni może przyczynić się do negatywnych skutków dla Twojego organizmu. Dlatego zalecamy stosować powyższą dietę ”z głową”

Please follow and like us: