Home Zdrowie Liście moringa – POTĘŻNY składnik spalający tłuszcz. Hit superfoods 2019

Liście moringa – POTĘŻNY składnik spalający tłuszcz. Hit superfoods 2019

Liście moringa – POTĘŻNY składnik spalający tłuszcz. Hit superfoods 2019
219.43K
2

Liście Moringa, znana również pod nazwą drzewa chrzanowego ze względu na swój charakterystyczny smak korzeni, który jest podobny do chrzanu. Znają ją zwolennicy zdrowego odżywiania oraz osoby, które dbają o siebie drogimi kosmetykami z wyciągów egzotycznych roślin. Nazywana jest często ,,drzewem życia” lub ,,cudownym drzewem”, ponieważ w swoim składzie zawiera kolosalną liczbę witamin i minerałów, które dostarcza do naszego organizmu a właściwości moringi przebijają nasze najśmielsze oczekiwania. Przypomnijmy również, że liście moringa właściwościami przebija wszystkie dotychczas zbadane produkty superfoods!

Moringa – pochodzenie, co zawiera, gdzie się ją stosuje?

Drzewo moringa występuje na terenie północno-zachodnich Indii i Pakistanu. Znajdziemy ją również w rejonie innych państw Azjatyckich, a także w Afryce i Ameryce Południowej. Jest to prawdziwa bomba witaminowa. W jej składzie możemy odnaleźć między innymi: witaminę A, witaminę C, tiaminę (witamina B1), ryboflawinę (witamina B2) oraz niacynę (witamina B3). Istotnym faktem jest to , że w drzewie życia jest 4 razy więcej witaminy A, niż w marchewce, 7 razy więcej witaminy C niż w pomarańczy, a także 25 razy więcej żelaza, niż w szpinaku. Poza tym liście moringa zawierają aminokwasy oraz kwasy tłuszczowe omega-3, 6 i 9. Nic więc dziwnego, że te liście są polecane przez dietetyków jako skuteczna broń przeciw tłuszczowi

Co ciekawe, wykorzystywane są wszystkie części drzewa moringa: kora, korzenie, owoce, liście i kwiaty. Korzenie wykazują właściwości przeciwzapalne tak samo jak w wypadku wyciągu z liści i kory, natomiast młodych pędów, owoców, jak i liści moringi używamy w kuchni jako dodatek do sałatek, koktajli, jogurtów czy zup oraz tworzony jest z nich olej z liści moringa. Co ciekawe z liści moringa tworzony jest również specjalny olej, upiększający skórę. Prawdopodobnie większość osób nie ma pojęcia o tym, że drzewo życia jest używane do produkcji biopaliw, a także do oczyszczania zanieczyszczonej wody. 

moringa

Co daje stosowanie moringa?

 • natychmiast przyspiesza metabolizm o 50% i w efekcie daje szybkie efekty odchudzania,
 • dwukrotnie zwiększa proces spalania tkanki tłuszczowej,
 • zmniejsza o 2/3 wchłanialność tłuszczów do organizmu,
 • poprawia jakość włosów oraz paznokci,
 • 47,5% wzmacnia układ odpornościowy,
 • przywraca poziom cholesterolu do normy,
 • eliminuje 97,8% cellulitu często towarzyszącego nadwadze,
 • eliminuje ból głowy, złe samopoczucie i kłopoty ze snem,
 • zmniejsza o 80% przeciążenie stawów,
 • daje 3 razy więcej energii niż poranna kawa,
 • pozwala schudnąć nawet 7 kg w ciągu miesiąca!
 • olej z liści moringa pozwala nam skutecznie pozbyć się zmarszczek i upiększyć naszą skórę
liście moringa na odchudzanie
WZMOCNIENIE WŁOSÓW PO MORINDZE

MEGA efekty odchudzające!

Badania przeprowadzone w Chinach, pokazały jak silne są właściwości spalania tkanki tłuszczowej moringi. Jak się okazuje, odchudzanie dzięki liściom moringa jest niezywkle skuteczne. Specjalnie przetworzona formuła podawana w kapsułkach osobom z duża nadwagą, wykazywała znaczny spadek wagi nawet do 0,7 kg na dobę! Odnotowano także zaniżenie poziomu złego cholesterolu oraz efekty nadzwyczajnej detoksykacji. Proces trawienia uregulowano, a kobiety zauważyły poprawę kondycji włosów oraz paznokci. Formuła działa poprzez blokowanie wchłaniania tłuszczu oraz ograniczeniu wchłaniania cukrów prostych. Ten zabieg powoduje natychmiastowe podkręcenie metabolizmu. Co najważniejsze, pacjenci nie odczuwają głodu cukrowego. Zawarte w liściach mikroelementy oraz białko zapewniają uczucie sytości nawet przez 2 godziny od zażycia moringa! Prawie w każdym przypadku wyeliminowano problem podjadania. Dzięki temu odchudzanie z moringprzynosi takie efekty! Ze względu na wymienione właściwości warto wprowadzić ją i inne produkty superfoods do swojego codziennego życia!

moringa właściwości

Kliknij tutaj, aby poznać najlepszy produkt odchudzający na bazie moringi


Moringa to odkrycie 2019 roku…

W internecie opinie o liściach moringa, możemy znaleźć na każdym forum o zdrowym odżywianiu. Produkt ten cieszy się niebotycznym zainteresowaniem. Dodatkowo opinie i pytania na temat moringa i odchudzanie dzięki niej jest skuteczne, są zaskakująco pozytywne. Wiele osób uważa, że to właśnie dzięki drzewu życia udało jej się bardzo szybko pozbyć nadwagi. Niektóre opinie o moringa mówią, dodaje energii oraz poprawia jakość włosów i paznokci. Zdaniem niektórych sprawdzi się także do wspomagania kuracji osób walczących z depresją. Na pewno każdy z Was zadaje sobie pytanie, czy istnieją przeciwwskazania do stosowania moringi? Tak, jednak są to tylko karmienie piersią i ciąża. Zatem jeśli Ciebie nie obowiązują takie przeciwwskazania do stosowania moringa, myślimy, że warto już dziś wypróbować ten moringę, i inne produkty superfoods do swojego życia. Dodatkowo należy również wspomnieć, że ze wzgledu na skuteczność moringi, został przeprowadzony reportaż w Pytaniu na Śniadanie przez panią redaktor Marzenę Rogalską.

Moringa – cena?

Wiele osób zastanawia się, jaka jest cena produktu Moring Slim Formuła, najlepszego na rynku produkty z liści moringa. Niestety, jak się okazuje produkt nie należy do tanich. Cena liści moringa poddanych procesowi liofilizacji, której jest poddany produkt Moring Slim Formuła to 327 zł za 1 duże opakowanie. Jednak inwestując w to, mamy pewność, że oczyścimy organizm, pozbędziemy się nadwagi, odciążymy nasze stawy, kręgosłup i serduszko, a efekty utrzymają się przez długie lata.

Please follow and like us: