Home Celebryci Żona Hołowni nie chodzi do kościoła! Co na to Szymon?

Żona Hołowni nie chodzi do kościoła! Co na to Szymon?

Żona Hołowni nie chodzi do kościoła! Co na to Szymon?
0
0

Kandydat na Prezydenta RP, Szymon Hołownia, zawsze zarzekał się, że jest głęboko wierzącym katolikiem. W związku z tym wybuchło wielkie zamieszanie wśród jego sympatyków, gdy okazało się, że jego żona nie uczęszcza na niedzielne liturgie. Żona Hołowni, Urszula Brzezińska-Hołownia w wywiadzie wytłumaczyła wszystkim, że między nią a jej mężem istnieje pewien zgrzyt w kwestii wiary.

żona hołowni

Szymon Hołownia jest w ostatnim czasie w centrum uwagi, z powodu decyzji o starcie w wyborach prezydenckich. Hołownia od lat otwarcie mówił o swojej głębokiej wierze katolickiej. Ponadto przez jakiś czas przebywał w zakonie. Jednak jak się okazuje, żona Hołowni nie jest aż tak wierząca jak jej mąż.

Przez cały ten czas, Urszula Hołownia nie była zbyt częstym gościem polskich mediów. Jednak start męża w wyborach prezydenckich sprawił, że z kobieta stała się osobą medialną. Prywatnie, żona Hołowni jest porucznikiem w polskiej armii i zawodowym pilotem myśliwca.

Żona Hołowni nie chodzi do kościoła!

W wywiadzie dla onetu Urszula Hołownia opowiedziała o kwestii swojej wiary. Kobieta powiedziała, że przeżywa wiarę w inny sposób niż Hołownia i z tego powodu nie chodzi do kościoła.

– Każdy z nas ma własny sposób przeżywania wiary i dajemy sobie wolną przestrzeń. Ta przestrzeń bardzo mi pomaga, gdy mam potrzebę coś sobie w duszy poukładać. Natomiast Szymonowi wiara daje poczucie życiowej stabilizacji, ale jest to dla niego sprawą prywatną, której nikomu nie narzuca – mówiła w wywiadzie żona kandydata na prezydenta.

Z uwagi na swoją głęboką wiarę, wielu Polaków boi się, że polityka Hołowni może być bardzo pro-kościelna. Jednak na przykładzie ich małżeństwa, możemy chyba jasno stwierdzić, że Szymon Hołownia nie narzuca nikomu swoich przekonań.

Please follow and like us: