Home Ciekawostki Żona chciała żeby rzucił papierosy. Znalazł sposób jak temu zapobiec!

Żona chciała żeby rzucił papierosy. Znalazł sposób jak temu zapobiec!

Żona chciała żeby rzucił papierosy. Znalazł sposób jak temu zapobiec!
0
0

Jeżeli kiedykolwiek kupiłeś coś od osoby która pali papierosy, doskonale wiesz, że będzie śmierdzieć papierosami na odległość. Dla osób niepalących taki zapach może być bardzo uciążliwy. Dodatkowo ciężko jest się go pozbyć, bo jeśli palacz kilka lat dymił w domu lub samochodzie, nie wystarczy zwykłe otwarcie okien. Możesz próbować rozpylać perfumy lub jakieś odświeżacze powietrza, jednak nie są one skuteczne na dłuższą metę. Jednak na szczęście, istnieją pewne proste sposoby, dzięki którym pozbdziesz się śmierdzącego zapachu raz na zawsze.

papierosy

5 wskazówek jak pozbyć się zapachu papierosów!

Jabłka

Jak donoszą badania, jabłka w świetny sposób pochłaniają zapachy! Wystarczy, że weźmiesz jabłko, przekroisz go na pół a połówki umieścisz w pomieszczeniu przesiąkniętym dymym. Gwarantujemy, że po jednej nocy zapach będzie czysty i świeży!

Ocet

Zapach octu w zdumiewający sposób może zneutralizować papierosy! Otwórz okna i upewnij się, że żaden z Twoich zwierzaków nie będzie miał dostępu do pomieszczenia, gdyż zapach octu jest niezwykle mocny. Następnie umieść ocet w garnku i doprowadź do wrzenia. Gdy zapach zacznie się unosić, szybko wyeliminuje zapach dymu. Jeśli Twoje ubrania są przesiąknięte dymem włóż je do pralki i dolej octu zamiast płynu.

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona to idealne rozwiązanie na pozbycie się dymu z tapipcerki i dywanu. Posyp zadymione miejsce dużą ilością sody oczyszczonej o pozostaw na 12 godzin. Po 12 godzinach oczyść odkurzaczem obiekt. Jeżel zapach znowu się będzie utrzymywał powtórz powyższą czynność. Soda oczyszczona pochłania zapachy i wilgoć, co oznacza, że zarówno zapach dymu, jak i inne nieprzyjemne zapachy znikną.

Kawa

Jeżeli często pijesz kawę, ten sposób jest dla Ciebie idealny. Zużyte fusy osusz i połóż na malutkich talerzykach. Następnie rozmieść je w różnych miejscach w domu. Wymieniaj je co 12 godzin. Po kilku zmianach, zapach całkowicie zniknie.

Amoniak

Jeśli nic nie pomoże, amoniak pomoże na pewno. Mimo jego specyficznego zapachu, zabija dym papierosowy jak mało kto. Jeśli skorzystasz z tego spsobu, załóż maseczkę ochronną i upewnij się, że nie ma w pobliżu zwierząt ani małych dzieci. Następnie wymieszaj jedną filiżankę amoniaku z czterema litrami wody i wyszoruj tym podłogi, ściany i sufit. Ten sposób jest w 100% skuteczny i na zawsze pozbędziesz się uciążliwego zapachu.

Please follow and like us: