Home Ludzie Znany youtuber szczerze o pomyśle Rzecznika Praw Dziecka!

Znany youtuber szczerze o pomyśle Rzecznika Praw Dziecka!

Znany youtuber szczerze o pomyśle Rzecznika Praw Dziecka!
0
0

Kamil Pawelski zasłynął z prowadzenia vloga na YouTube pod nazwą Ekskluzywny Menel. Ostatnio mężczyzna postanowił wypowiedzieć się na temat pomysłu Rzecznika Praw Dziecka. Pomysł ma dotyczyć rozszerzenia edukacji o temat „męczeństwa polskich dzieci”. Youtuber wyznał, że poziom w polskich szkołach schodzi na psy. Ponadto sam rozważa nauczanie domowe dla swojego syna.

youtuber

Kamil Pawelski publikuje modowe videoblogi na swoim kanale Ekskluzywny Menel. Na kanale możemy znaleźć nie tylko ciekawe stylizacje, ale ponadto mężczyzna często komentuje tam istotne sprawy polityczne i społeczne.

Ostatnio na swoim Instagramie mężczyzna odniósł się do najnowszego pomysłu Rzecznika Praw Dziecka. Pomysł ma polegać na rozszerzeniu programu nauczania w szkołach o tematy „męczeństwa polskich dzieci”, który jednak nie spotkał się z poklaskiem ze strony społeczeństwa.

– Wystąpiłem do ministra Przemysława Czarnka o rozszerzenie szkolnych programów nauczania o męczeństwo polskich dzieci w okresie II wojny światowej i latach powojennych. Muzeum Dzieci Polskich, którego budowę zainicjowałem, będzie centrum edukacyjnym dla uczniów – napisał na Twitterze Rzecznik Praw Dziecka.

Youtuber otwarcie krytykuje nowy pomysł Rzecznika Praw Dziecka.

Sprawę zaczęli komentować nie tylko internauci ale też celebryci a w tym Kamil Pawelski. Mężczyzna ze wzburzeniem komentował to, co dzieje się aktualnie w polskiej polityce.

– Rzecznik Praw Dziecka, ze znaną tylko sobie podnietą poinformował dzisiaj, że wystąpił do Ministra Edukacji z prośbą o rozszerzenie szkolnych programów nauczania o MĘCZEŃSTWO POLSKICH DZIECI z okresu II WŚ i okresu powojennego – rozpoczął bloger.

Następnie zwrócił uwagę na poziom nauczania w polskich szkołach i zauważył, że słowo ”męczeństwo” staje się powoli synonimem polskości.

– Czaisz to? W kraju, którego synonimem mogłoby być słowo męczeństwo, w którym męczeństwo wysysa się z mlekiem matki, osoby odpowiedzialne za edukacje wpadają na pomysł: „JESZCZE WIĘCEJ MĘCZEŃSTWA! Męczeństwa dzieci! Lecimy z tematem!” To się nie dzieje. Serio! Mamy tak beznadziejny system edukacji, że tego rodzaju pomysły są o kant du*y potłuc! – uznał youtuber.

Na koniec, zwrócił się personalnie do rzecznika. Dodatkowo wyznał, że poważnie zastanawia się nad edukacją domową dla swojego syna.

– A Rzecznikowi Praw Dziecka sugeruję skupić swoją uwagę na męczeństwie dzieci związanym z pedofilią czy chociażby w tym, co ich dotyka w szpitalach psychiatrycznych. Nauczanie domowe nie rozwiąże wszystkich takich problemów związanych z edukacją. Ale powiem Ci szczerze, że co raz bardziej się do niego przekonuje – zakończył Ekskluzywny Menel.

Please follow and like us: