Home Celebryci Znany dziennikarz TVN o hejcie po przejściu do TVP!

Znany dziennikarz TVN o hejcie po przejściu do TVP!

Znany dziennikarz TVN o hejcie po przejściu do TVP!
0
0

Znany dziennikarz Maciej Dolega zakończył swoją współpracę ze stacją TVN. Dziś poinformował swoich fanów, że dołączył do programu ”Wstaje dzień” w TVP Info. W jednym z wywiadów opowiedział o nowych wyzwaniach przed którymi teraz będzie musiał stawić czoła oraz dodatkowo o hejcie jaki się na niego wylał.

dziennikarz

W marcu Maciej Dolega poinformował o zakończeniu swojej współpracy z telewizją TVN. Mężczyzna nie wyjawiał powodów przez które pożegnał się ze stacją, wyznał jednak, że ma plan awaryjny.

O swojej decyzji dołączenia do TVP dziennikarz poinformował fanów za pomocą Instagrama. Dodatkowo w wywiadzie z portalem Plejada wyznał powody decyzji przejścia do konkurencji. Dla dziennikarza przejście do TVP do nowe wyzwania oraz kolejny etap w samorozwoju.

– Dołączam do ekipy „Wstaje dzień”. TVP to miejsce, w którym rozpoczęła się moja przygoda z telewizją. Wciąż mam tu wielu przyjaciół. Cieszę się na nowe wyzwania, których teraz będzie dużo więcej… do zobaczenia – napisał na Instagramie Maciej Dolega.

Przypomnijmy, że to właśnie w TVP prezenter rozpoczął swoją wielką przygodę z dziennikarstwem.

Dodatkowo Dolega wyznał, że nie przeraża go hejt internetowy, którego nigdy nie potrafił zrozumieć.

– Nie mam w sobie takich emocji, które by sprawiały, żebym komuś na profilu pisał opinie, które – gdybym stanął z tym kimś twarzą w twarz – nie przeszłyby mi przez gardło. Okazuje się jednak, że żyjemy w takim świecie, w którym wiele osób na takie komentarze odważa się. Niezmiennie dziwi mnie, że ludzie mają w sobie taką chęć dzielenia się, nazwijmy to, swoimi przemyśleniami w ten właśnie sposób – powiedział Maciej Dolega rozmowie z Plejadą.

Please follow and like us: