Home Celebryci Znana aktorka pokazała piersi w centrum miasta!

Znana aktorka pokazała piersi w centrum miasta!

Znana aktorka pokazała piersi w centrum miasta!
0
0

Od tygodnia tematem nr 1 w całej Polsce jest orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego. Decyzja Trybunału wywołała nie lada zamieszanie, przez która tysiące Polaków wyszło na ulicę aby pokazać swój sprzeciw. W czasie manifestacji, aktorka – Karolina Micuła – zdecydowała się obnażyć w ramach protestu. Kobieta na zdjęciu zupełnie nago stoi na samochodzie i pokazuje środkowy palec. Kim dokładnie jest Karolina Micuła?

aktorka

Tuż po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego na ulicę w ramach protestu wszyło tysiące Polek i Polaków. Wszyscy chcą pokazać sprzeciw władzy co do zaostrzania ustawy aborcyjnej. Przypomnijmy, że orzeczenie TK dotyczy niekonstytucyjności aborcji z przesłanek embriopatologicznych. Tą decyzją, Trybunał złamał dotychczas panujący kompromis aborcyjny z 1993 roku.

Oburzeni rodacy postanowili ramię w ramię na ulicach wyrazić swój sprzeciw powyższej decyzji. Protestujący zablokowali warszawskie ulice i domagają się odwołania tej decyzji. Strajki i manifestacje objęły już praktycznie całą Polskę. Poparcie dla demonstrantów wyraziło wielu celebrytów nie tylko z Polski ale też z całego świata.

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie aktorki, Karoliny Micuły, która podczas protestu obnażyła swój biust, pokazując przy tym środkowy palec władzy. Zdjęcie momentalnie obiegło sieć i jest komentowane przez każdą stronę konfliktu. Autorką zdjęcia jest Katarzyna Piasecka, stand-uperka i aktorka.

karolina micuła

Wiele osób nie zdaje sobie sprawę kto tak naprawdę znajduje się na zdjęciu. To Karolina Micuła, absolwentka niepublicznego Studium Musicalowego „Capitol” we Wrocławiu oraz Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Aktorka w 2017 roku wygrała ”Przegląd Piosenki Aktorskiej” we Wrocławiu. Ponadto mogliśmy zobaczyć ją w takich produkcjach jak „Lombard. Życie pod zastaw”, „Sprawiedliwi – Wydział kryminalny” czy „Ślad”. Oczywiście jest również znana jako aktywistka oraz działaczka społeczna związaną z Ogólnopolskim Strajkiem Kobiet.

Please follow and like us: