Home News Ziemniaki zabiły całą rodzinę! Wzruszająca historia.

Ziemniaki zabiły całą rodzinę! Wzruszająca historia.

Ziemniaki zabiły całą rodzinę! Wzruszająca historia.
0
0

Ziemniaki są pysznymi, ulubionymi przez rodzinę warzywami, które mają znaczący udział w naszych codziennych posiłkach. Są nie tylko łatwe do zrobienia, ale także mają wysoką zawartość potasu i witaminy C. Jednak te warzywa są bardzo niebezpieczne, szczególnie zgniłe ziemniaki mogą zabić Ciebie i całą Twoją rodzinę!

ziemniaki

Prawdziwe niebezpieczeństwo polega na przechowywaniu ziemniaków. w 2014 r. Jedna rodzina pokazała nam, jak niebezpieczne mogą być te warzywa, jeśli nie są odpowiednio przechowywane.

Rodzina 8-letniej Marii Chelysheva przechowywała ziemniaki w piwnicy. Pewnego wieczora potrzebowali ziemniaków na obiad, ale nie byli świadomi, że ziemniaki zaczęły gnić.

ziemniaki

To jej ojciec poszedł pierwszy do piwnicy przynieść trochę ziemniaków. Niestety nie wrócił, więc jej matka zeszła na dół. Ona również nie wróciła, a jej brat poszedł sprawdzić, gdzie są jego rodzice.

Kiedy nie wrócił, babcia przepowiedziała, że ​​dzieje się coś złego, więc wezwała sąsiadów po pomoc. Gdy czekała na ich przybycie, zeszła na dół i nie wróciła.

Ta horrorowa historia przytrafiła się małej Marii, która straciła całą rodzinę w wyniku zgniłych ziemniaków. Zepsute ziemniaki, uwalniają glikoalkaloid, wysoce toksyczną substancję chemiczną, która jest nie tylko trująca do spożycia, ale i do inhalacji.

Maria miała szczęście, że przeżyła, ponieważ kiedy zeszła do piwnicy, jej drzwi zostały już otwarte przez babcię, a niektóre trucizny zniknęły, zanim tam dotarła.

Tak więc, jeśli masz w domu trochę ziemniaków, upewnij się, że przechowujesz je odpowiednio, aby się nie gniły. W ten sposób uratujesz ich, ale całą swoją rodzinę.

Please follow and like us: