Home Celebryci Zespół Jarzębina w formie! Twórcy hitu ”Koko Euro spoko” powracają!

Zespół Jarzębina w formie! Twórcy hitu ”Koko Euro spoko” powracają!

Zespół Jarzębina w formie!  Twórcy hitu ”Koko Euro spoko” powracają!
0
0

Zespół Jarzębina po tym jak ”Koko koko Euro spoko” otrzymało tytuł hymnu Euro 2012 zapadł się pod ziemie. Przez długi czas nie wiadomo było co się dzieje z zespołem. Wiele osób myślało, że rozpadł się na zawsze. Jednak po latach, zespół Jarzębina powraca w wielkim stylu! Tym razem zamiast o Euro będzie o makaronie w rytmie hitu „Coco Jambo”. Internauci w szoku!

zespół jarzębina

Zespół zasłynął głównie dzięki piosence ”Koko koko Euro spoko”, która zwyciężyła w konkursie na hymn Euro 2012. Piosenka podzieliła Polaków – jedni chcieli aby został to oficjalny hymn Euro a inni zarzucali disco polowy wydźwięk. Ostatecznie jednak zespół Jarzębina nie wystąpił na Euro 2012.

– Zespół był przekonany, że zwyciężając w konkursie na polski hymn EURO 2012, głosami telewidzów i radiosłuchaczy, a więc w sposób jak najbardziej demokratyczny, będzie mógł go wykonać na żywo. Teraz się okazuje, że PZPN nas nie chce. Domyślamy się tego, bo żadnej oficjalnej informacji Jarzębina nie otrzymała. Takie zachowanie odbieramy jako arogancję organizatora turnieju. Podobno „Koko Euro spoko” będzie puszczane jedynie z taśmy w przerwach meczów – powiedział w oficjalnym oświadczeniu menadżer zespołu.

Koko Euro spoko i zespół Jarzębina powracają?

Przez ostatnie lata o zespole nie było nic słychać a nawet padały słowa, że się rozpadł. Tymczasem zespół Jarzębina po latach powrócił do nas z piosenką reklamową dla makaronu Lubella. Spot zatytułowano ”Koko Jambo. Kurki Happy”. Piosenka opowiada o kurach z wolnego wybiegu oraz wyrobowi mącznemu, bez którego jajka nie byłby tak smaczne.

– Jaja ja coco jambo jaja je/Jaja od kur z wybiegu, jaja mam/ Kura tu, kura tam/Wolny wybieg kurzych dam/Zdrowy chów, szczęścia stan/Kurki happy – śpiewa zespół Jarzębina

W teledysku oczywiście w głównych rolach możemy zobaczyć zespół Jarzębina oraz kury z wolnego wybiegu!

Please follow and like us: