Home News Wznowiono poszukiwania Kacperka. Policja dalej bezradna!

Wznowiono poszukiwania Kacperka. Policja dalej bezradna!

Wznowiono poszukiwania Kacperka. Policja dalej bezradna!
0
0

Jak informują służby, 27 kwietnia wznowiono poszukiwania 3 letniego Kacperka! Cały ranek zajął przeszukanie rwącej rzeki Kwisy, do której dziecko mogło wpaść. Ponadto przeszukano z helikoptera kilka hektarów ziemi koło Nowogrodźca. Niestety, to już tydzień od zaginięcia 3 latka a służby dalej nie mają dla nas pozytywnych wiadomości.

poszukiwania kacperka

Wznowiono poszukiwania Kacperka!

Rzecznik dolnośląskiej policji, Kamil Rynkiewicz, przekazał mediom, że pomimo wszelkich starań, policja dalej nie wie co się dokładnie stało. Niestety, minął tydzień od poszukiwań dziecka a to może oznaczać, że znalezienie go żywego może być niemożliwe.

– Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń zakłada, że chłopiec, który przebywał razem z ojcem i jego znajomym na terenie ogródka działkowego, w wyniku nieuwagi ojca oddalił się i doszło do wypadku, wskutek którego chłopiec wpadł do rzeki – powiedział prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. 

Przypomnijmy, że podczas zaginięcia chłopcec był wraz ze swoim ojcem na spacerze po okolicy. Podczas spaceru wystarczyła chwila nieuwagi aby Kacperek zapadł się pod ziemię.

Ponadto jak informuje policja, tata Kacperka był pod wpływem alkoholu podczas spaceru. Tę tezę próbuje obalić jego żona, twierdząc, że mężczyzna napił się dopiero po zaginięciu.

– Ojciec w trakcie przesłuchania wyjaśniał, że stracił dziecko z oczu. Gdy nie mógł go odnaleźć, zawiadomił policję. Był pod wpływem alkoholu, badanie potwierdziło zawartość 0,7 promila. Mężczyzna został zatrzymany, ponieważ był poszukiwany do odbycia kary za przestępstwa przeciwko mieniu – tłumaczyła we wtorek oficer prasowa policji w Bolesławcu.

Przypomnijmy, że mężczyzna nie raz miał problemy z prawem oraz był poszukiwany za kradzież.

Please follow and like us: