Home Uroda Wypadanie włosów – czy przeszczep włosów to jedyna opcja?

Wypadanie włosów – czy przeszczep włosów to jedyna opcja?

Wypadanie włosów – czy przeszczep włosów to jedyna opcja?
0
0

Czy cierpisz na wypadanie włosów? Następnie operacja przeszczepu włosów może pomóc Ci odzyskać nie tylko włosy, ale także pewność siebie. Chociaż wypadanie włosów jest dość powszechnym zjawiskiem , w którym prawie 40% kobiet i 80% mężczyzn doświadcza go do pewnego stopnia w pewnym momencie życia, nadal ma negatywny wpływ na jakość życia osób cierpiących na to.

wypadanie włosów

Według badań psychologicznych osoby z wypadaniem włosów często zgłaszają problemy z poczuciem nieadekwatności i samooceny. Te psychologiczne skutki wypadania włosów mogą być w niektórych momentach nie do zniesienia.

Dzięki nauce i jej postępowi przeszczep włosów pozwala ludziom również przywrócić utracone włosy i pewność siebie.

Powody, dla których warto wybrać chirurgię przeszczepu włosów

wypadanie włosów

Dla osób cierpiących na wypadanie włosów i myślących o operacji przeszczepu włosów, oto kilka powodów, dla których powinieneś to zrobić:

1. Stałość w efektach

Większość pacjentów nie ma pewności co do przeszczepu włosów. Operacja często wydaje się ekstremalna w porównaniu do innych form leczenia wypadania włosów i środków zaradczych .

Chociaż lepiej jest rozwiązywać określone problemy zdrowotne za pomocą naturalnych środków, wypadanie włosów nie należy do tej kategorii.

Większość niechirurgicznych metod nie działa na odbudowę włosów. I w rzadkich przypadkach, kiedy to robią, pacjenci muszą ciągle stosować lub stosować leczenie. Oznacza to, że kiedy przestaną, wypadanie włosów będzie zakładać.

Operacja przeszczepu włosów to jednorazowa sesja, która daje trwałe rezultaty. Podczas tej procedury lekarze będą pobierać włosy dawcy z obszarów o dużej gęstości włosów za pomocą stempla. Po uzyskaniu włosów lekarze ostrożnie wszczepią je w przerzedzone lub łyse miejsca, aby zregenerować wzrost włosów.

2. Naturalnie wyglądające wyniki

Jednym z głównych powodów, dla których operacje przeszczepu włosów stały się tak popularne w ostatnich latach, jest ich zdolność do tworzenia naturalnie wyglądających wyników.

Ponieważ lekarze przeszczepiają włosy z obszarów podobnych teksturą do łysych obszarów i wszczepiają je tam, przeszczepione włosy rosną, aby dobrze wtopić się w włosy w regionie.

Fakt, że operacja ta zależy od własnych jednostek pęcherzykowych, zapewnia autentyczne wyniki końcowe.

3. Minimalny czas przestoju

Innym powodem, który sprawia, że ​​ludzie niechętnie odnoszą się do tej procedury, jest strach przed długimi okresami powrotu do zdrowia. W takim przypadku pacjenci mogą odetchnąć z ulgą.

Przeszczep włosów, to mikrochirurgia, która wymaga tylko miejscowego znieczulenia bez przestojów. Pacjenci mogą wznowić codzienną aktywność zaraz po zabiegu.

Lepiej jest, jeśli pacjenci biorą kilka dni wolnego na odpoczynek, ale jeśli chcą wrócić do pracy, mogą.

Lekarze zapewnią pacjentom proste instrukcje dotyczące opieki pooperacyjnej, co nie stanowi niedogodności.

4. Przywraca włosy na ciele

Częstym nieporozumieniem wśród pacjentów jest to, że przeszczep włosów dotyczy wyłącznie włosów na głowie. Ta informacja jest oczywiście fałszywa. Przeszczep włosów można przeprowadzić w dowolnym miejscu na ciele.

Pacjenci mogą zwiększyć grubość brwi lub wypełnić łaty na brodzie i wąsach. Wyniki są również trwałe i autentyczne.

5. Nie pozostawia blizn

Ponieważ zastosowany sprzęt ma wszystkie rozmiary mikro, nie pozostawia blizn. Jest to ogromna zaleta dla osoby rozważającej operację przeszczepu włosów.

W każdym razie zmagamy się wystarczająco z rozstępami i innymi rodzajami blizn na naszych ciałach, więc nikt nie potrzebuje ich więcej.

Teraz są też wady tej procedury, takie jak wysokie ceny, które w większości przypadków nie są objęte ubezpieczeniem zdrowotnym.

Mamy nadzieję, że te zalety operacji przeszczepu włosów pomogą ci to rozważyć, jeśli masz wrażenie, że tracisz włosy.

Please follow and like us: