Home Celebryci Wyciekły seks taśmy znanej youtuberki! To mogło widzieć Twoje dziecko!

Wyciekły seks taśmy znanej youtuberki! To mogło widzieć Twoje dziecko!

Wyciekły seks taśmy znanej youtuberki! To mogło widzieć Twoje dziecko!
0
0

Ostatnio w sieci pojawiły się nagrania z seks kamerek znanej polskiej youtuberki – Natsu. Jak się okazuje, influencerka 4 lata temu zarabiała pracując na sekskamerkach. Nagrania cały czas krążą po sieci i obejrzeć je może teraz praktycznie każdy.

youtuberki

Natalia Karczmarczyk to topowa polska YouTuberka i aktualne liderka TeamuX – komercyjnego projektu YouTubowego. Dziewczyna na swoim koncie na YouTubie posiada już ponad 1 milion subskrybcji i ponad 1 milion followersów na Instagramie. Nic więc dziwnego, że owe filmiki wzbudziły aż taką sensację wśród internautów.

YouTuberka wydała oficjalne oświadczenie przez swoje InstaStories, gdzie potwierdziła autentyczność nagrań. Ponadto dodała, że było to ponad 4 lata temu w niekorzystnym dla niej czasie i bardzo żałuje swoich decyzji. Jak powiedziała ”była młoda i naiwna”.

– Sytuacja miała miejsce cztery lata temu i to był okres w życiu, do którego nigdy nie chciałabym wracać. Byłam młoda, głupia, omamiona i czasu nie cofnę. Rozpowszechnianie tych zdjęć i filmów jest nielegalne, dlatego sprawę zgłosiłam na policję i jest w toku – mówiła Natsu.

Ponadto poprosiła swoich widzów o nie rozpowszechnianie tych nagrań oraz aby nie zmienili o niej całkowicie zdania przez jeden wybryk z przeszłości.

– Bardzo zależy mi na tym, żeby wasze postrzeganie mnie przez tę sytuację się nie zmieniło. (…) Dlatego bardzo proszę, żeby tego nie rozpowszechniać. I tyle – mówiła influencerka.

Na Natsu spadł ogromny hejt, jednak pojawiły się osoby, które zdecydowały się bronić youtuberki. Jedną z nich jest znana aktywistka Maja Staśko.

– Praca seksualna na kamerkach to nie wstyd. Wstydem jest rozpowszechnianie filmików z kamerek. Wspieram Natsu – napisała na swoim Twitterze feministka.

Dodatkowo wiele osób uważa, że w dzisiejszych czasach taki rozgłos wcale jej nie zaszkodzi a nawet może pomóc! A Wy co o tym myślicie?

Please follow and like us: