Home Celebryci Wojciech Mann kończy 73 lata. Zdradził plany na swoje urodziny!

Wojciech Mann kończy 73 lata. Zdradził plany na swoje urodziny!

Wojciech Mann kończy 73 lata. Zdradził plany na swoje urodziny!
0
0

Wojciech Mann to chyba najpopularniejszy dziennikarz telewizyjny i radiowy w Polsce. Mężczyzna zaskarbił sobie sympatię widzów, jako prowadzący programu ”Szansa na sukces”. Mann, pomimo upływu lat dalej ma energię i pogodę ducha dwudziestolatka. Dziś sprawdzimy jakie ma plany na swoje 73 urodziny.

wojciech mann

Wojciech Mann urodził się 25 stycznia 1948 r. w Świdnicy. Swoją przygodę z dziennikarstwem radiowym rozpoczął w 1965 r. jako dziennikarz w Rozgłośni Harcerskiej. Mann przyznał, że od zawsze nigdy nie miał parcia na szkło, co zapewne odziedziczył po ojcu. Dziennikarz zamiast chadzania na bankiety i ścianki, wolał zostać w domu.

W jednym z wywiadów, Wojciech Mann zdradził, czego sobie życzy na 73 urodziny.

– Nie będę specjalnie oryginalny: żebym do następnych urodzin dojechał w miarę sprawnie i w przyzwoitej formie – powiedział dziennikarz.

Ponadto, radiowiec zdradził jakie ma plany na swoje urodziny!

– Już powoli odpalają fajerwerki, widzę, że ulica jedzie cały kulig z prezentami i chyba końca nie widać. Prawdopodobnie grupa atletów będzie mnie nosiła na rękach. Myślę, że będzie też wachlowanie i podawanie specjałów kuchni całego świata na srebrnych talerzach – dodał z uśmiechem Wojciech Mann.

Na koniec zdradził sekret, w jaki sposób udaje mu się mieć zawsze tak dobre samopoczucie.

– Ani na chwilę nie można tracić czujności i gdy tylko ta pogoda ducha próbuje nas opuścić, trzeba ją capnąć i przytrzymać. Bo to nie jest tak, że ona jest na stałe. Należy też pamiętać, że jest ona jednocześnie rodzajem remedium i lekarstwem, daje siłę do życia. Dlatego warto ją w sobie utrzymać, żeby nie poddać się szarzyźnie w jakiejkolwiek postaci – wyjaśnił radiowiec.

Please follow and like us: