Home Celebryci Wiśniewski w objęciach byłej żony ! Czy małżeństwo przetrwa?

Wiśniewski w objęciach byłej żony ! Czy małżeństwo przetrwa?

Wiśniewski w objęciach byłej żony ! Czy małżeństwo przetrwa?
0
3

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich troje prowadzi bardzo bujne życie towarzyskie, zwłaszcza z kobietami. Aktualnie piosenkarz, jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną – Dominiką Tajner, jednak już słyszymy pogłoski, że Wiśnia spotyka się z inną kobietą. Dlatego też ogromne zdziwienie wywołało zdjęcie na instagramie Dominiki, gdzie widzimy Wiśniewskiego w objęciach byłej żony! Czy para zawalczy jeszcze o swoją miłość?

Michał Wiśniewski jest powszechnie znanym Casanovą w świecie polskiego show – biznesu. Celebryta rozstał się już z 4 żoną! Wiśniewski jednak dalej szuka miłości swojego życia, ponieważ kilka dni po rozstaniu założył konto na portalu randkowym Tinder. Prawdopodobnie odnalazł już tam kolejną sympatię, którą zabrał na koncert Bon Joviego. Jednak sieć obiegło odważne zdjęcie na których wokalista pozuje w objęciach Dominik Tajner. Czy para ma zamiar wrócić do siebie i rozpalić dawną miłość?

Wiśniewski w czułym uścisku z ex – żoną!

Wczoraj odbył się koncert zespołu Ich Troje w Borkach-Kosach, który miał uświetnić uroczystość 20 rocznicę blokad rolniczych. Na koncert zaproszono wiele gwiazd w tym Michała Wiśniewskiego. Całą imprezę prowadziła Dominika Tajner. Organizatorzy obawiali się jak małżeństwo będzie się zachowywać wobec siebie. Jednak jak się okazuje, relacje byłych małżonków są bardzo przyjazne a Michał i Dominika zapozowali nawet razem do wspólnego zdjęcia.

Niestety, mimo wspólnego zdjęcia i przyjaznych relacji, nic nie wskazuje na to że para ma zamiar wrócić do siebie. Cieszymy się jednak, że nie ma pomiędzy nimi wrogości i trzymamy kciuki za Michała i Dominikę na nowej drodze życia. Mamy nadzieję, że obydwoje pozbierają się po rozwodzie i finalnie odnajdą szczęście.

Please follow and like us: