Home Celebryci Lara Gessler zdradza tajemnice, którą ukrywała przez długi czas!

Lara Gessler zdradza tajemnice, którą ukrywała przez długi czas!

Lara Gessler zdradza tajemnice, którą ukrywała przez długi czas!
0
0

Córka najbardziej rozpoznawalnej polskiej restauratorki – Lara Gessler – w końcu została mamą. Do tej pory imię dziewczynki było ogromną tajemnicą i nikt nie wiedział, na co zdecydowała się Lara. Na szczęście, nowy wpis na instagramie rozwiał wątpliwości wszystkich fanów i dziś każdy może się dowiedzieć jak na imię ma dziewczynka.

lara gessler

O swojej ciąży Lara Gessler poinformowała nas przez instagrama, gdzie wstawiła zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Wtedy też ze wszystkich stron posypały się gratulacje w komentarzach. Przez cały ten czas restauratorka regularnie wstawiała relacje i opowiadała o swoich przygotowaniach na przyjście swojego maleństwa na świat. O swojej ciąży gwiazda dowiedziała się podobno, gdy przestała mieć ochotę na wino a zapragnęła jeść więcej owoców tj. pomarańcze i kiwi. Lara często też dziękowała za miłe słowa i wsparcie jakim obdarzyli ją fani po tej radosnej nowinie.

Wiemy jak Lara Gessler nazwała córeczkę!

Płeć dziecka była znana opinii publicznej jeszcze przed porodem, jednak do tej pory gwiazda nie zdradziła jak chce nazwać córeczkę. W jednym z wywiadów ujawniła jednak, że nie zamierza ochrzcić swojego dziecka i że przyjęła oświadczyny od ojca dziecla – Piotra Szeląga.

Na szczęście dziś, Lara Gessler poinformowała nas jak na imię ma najmłodsze dziecko w rodzinie Gesslerów.

– Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka – Nena – napisała na swoim instagramie Lara.

Dodatkowo dalej gwiazda podziękowała za wsparcie, które otrzymywała w trakcie ciąży od fanów i pracowników szpitala.

– Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej – najlepszej położnej na świecie – która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor Marzenie Dębskiej za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić. Dziękujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl. Najbardziej dziękuję mojemu Piotrowi za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie – napisała Lara Gessler.

Please follow and like us: