Home Celebryci TVN szykuje wielkie zmiany w programie ”Mam Talent!

TVN szykuje wielkie zmiany w programie ”Mam Talent!

TVN szykuje wielkie zmiany w programie ”Mam Talent!
0
0

Program telewizji TVN – ”Mam Talent” powraca po krótkiej przerwie. Tym razem jednak, zobaczymy go w trochę innym składzie. Pojawią się dwie nowe twarze w zastępstwie Agustina Egurroli i Szymona Hołowni. Kto ich zastąpi?

tvn

Agustin Egurrola, który przez wiele lat był związany z TVN, finalnie zdecydował się przejść do konkurencji. Jak wyjawił w wywiadzie, ta decyzja była jedną z trudniejszych w jego życiu. Jednak dla choreografa to taniec jest najważniejszy i chce być w miejscach, gdzie dzieją się ciekawe rzeczy związane z właśnie tańcem.

– o była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w ”Dance, Dance, Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, związanego z tańcem – tłumaczył w wywiadzie.

”Mam Talent” – kto zostanie nowym jurorem w programie telewizji TVN?

Pod koniec czerwca mają ruszyć castingi do 13 sezonu ”Mam Talent”. Z tego względu trzeba było wypełnić lukę, która zostałą po odejściu Egurroli do TVP. Jak się okazuje, nowym jurorem ma zostać Jan Kliment.

– Jestem podekscytowany, wiem, że mój polski wciąż się poprawia. Myślę, że jest to nowy krok. Ja was będę wspierać, tak jak wy będziecie wspierać mnie – mówił w rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim czeski tancerz.

Mężczyzna jest profesjonalnym czeskim tancerzem i wielokrotnie oceniał już występy dlatego nie boi się udziału w naszym talent show. Dodatkowo przyznał, że ma zamiar odkrywać nie tylko taneczne talenty.

To jednak nie koniec zmian. Po 12 edycjach z programu odszedł również partner telewizyjny Marcina Prokopa – Szymon Hołownia. Na szczęście Prokop poinformował nas na swoim Instagrmia, że chyba już znalazł zastępstwo za Szymona.

– Zakończyłem przesłuchania kandydatów oraz kandydatek do współprowadzenia »Mam talent!« po tym, jak Szymon Hołownia zostawił po sobie duże buty do wypełnienia. I chyba już wiem, kto je założy. Wkrótce dowiecie się i wy. Będzie dobrze. – napisał na Instagramie Marcin Prokop.

Please follow and like us: