Home Celebryci Wiadomo na co Skrzynecka wydaje pieniądze. Fani w szoku.

Wiadomo na co Skrzynecka wydaje pieniądze. Fani w szoku.

Wiadomo na co Skrzynecka wydaje pieniądze. Fani w szoku.
0
0

Pandemia koronawirusa uderzyła wielu ludzi po kieszeniach. Nie ominęło to też Katarzyny Skrzyneckiej, która żaliła się w mediach, że wizja bankructwa spędza jej sen z powiek. Ostatnio wyszło na jaw na co Skrzynecka wydaje pieniądze. Fani nie mogą w to uwierzyć.

skrzynecka

Znana celebrytka Katarzyna Skrzynecka udzieliła niedawno bardzo szczerego wywiadu, w którym przyznała się do problemów finansowych. Gwiazda cały czas boi się, że niedługo pozostanie z niczym. Teraz prasa ujawniła na co wydaje pieniądze. Wszyscy jesteśmy w głębokim szoku.

– Tak jak wszyscy, staramy się szukać szans, by nie popaść w długi, ubiegamy się o zamrożenie spłaty kredytu mieszkaniowego na trzy miesiące, składamy podania o „postojowe” w ZUS-ie, na który od lat łożymy miesięcznie wysokie kwoty. Niestety ta jednorazowa pomoc nie pokrywa nawet połowy naszych stałych opłat. W tym roku pewnie nie będzie nas stać na jakikolwiek wyjazd wakacyjny. Obyśmy mogli latem pracować, żeby wyjść z debetów – powiedziała Katarzyna Skrzynecka w wywiadzie dla dwutygodnika „Flesz”.

Dziś celebrytka przyznała się na co dokładnie wydaje swoje pieniądze. Nikt nie spodziewał się, że Skrzynecka potrafi przylecieć z Grecji do Polski na jeden dzień do pracy. Gwiazda traktuję Grecję jako swój prawdziwy dom a z Polską łączy ją jedynie biznes i praca.

– Gdy kręcimy odcinki na sezon jesienny, to zdarza się tak, że jestem w Grecji z rodziną i przylatuję tanimi liniami lotniczymi tylko na jeden odcinek. Lecę porannym samolotem z Grecji, realizujemy program i nocą wracam tam – mówi aktorka.

Aktorka dodatkowo powiedziała, że aktualnie korzysta jedynie z tanich linii lotniczych w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Nie przeszkadza jej niższy standard samolotów, jedynie namolni fani, którzy nie potrafią uszanować jej prywatności.

– To jest możliwe, bo pojawiają się takie oferty. Za niewielkie pieniądze można przelecieć do pracy z innego kraju i jeszcze tam wrócić – uważa Skrzynecka.

Please follow and like us: