Home Celebryci Weronika Rosati startuje z nową firmą kosmetyczną!

Weronika Rosati startuje z nową firmą kosmetyczną!

Weronika Rosati startuje z nową firmą kosmetyczną!
0
0

Weronika Rosati nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że współzałożyła nową markę kosmetyczną ”Lajuu”. Produkty tej firmy mają trafić do sklepów w maju tego roku i będą to preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała.

weronika rosati

Weronika Rosati to znana polska aktorka, która jak widać nie ogranicza się tylko do jednego zawodu. Kobieta cały czas się rozwija i próbuje coraz to nowych rzeczy. W jednym z wywiadów artystka poinformowała swoich fanów, że współtworzy markę wegańskich kosmetyków!

Produkty trafią do sklepów w maju tego roku i na początku mają to być kremy do pielęgnacji twarzy i ciała. Jednak krążą pogłoski, że już rozpoczęły się prace nad nowymi produktami.

– Dostałam propozycje od firmy „Lajuu” współtworzenia kosmetyków, ponieważ kojarzę się z Los Angeles. Kosmetyki których miałam być twarzą, były inspirowane właśnie kalifornijskim życiem i atmosfera – słońce, plaże i naturalny, zdrowy wygląd. Zgodziłam się na współpracę, bo mogłam być częścią tworzenia od zera produktu i brałam udział w kreowaniu nie tylko samych kremów, ale tez opakowań. Dla mnie to jest fajny nowy kreatywny projekt który był na mojej „wish list” od dawna – opowiadała w rozmowie z Plejadą aktorka.

Życzymy aktorce powodzenia i ponadto mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli przetestować jej produkty.

Please follow and like us: