Home Poruszające Viki Gabor znalazła się w niebezpieczeństwie! Sprawcom grozi 12 lat więzienia!

Viki Gabor znalazła się w niebezpieczeństwie! Sprawcom grozi 12 lat więzienia!

Viki Gabor znalazła się w niebezpieczeństwie! Sprawcom grozi 12 lat więzienia!
0
0

Znana polska piosenkarka Viki Gabor wraz z rodzicami znalazla się w bardzo niebezpiecznej sytuacji. Dwóch pijanych mężczyzn groziło dziewczynce i jej rodzicom. Niestety podczas zdarzenia doszło do rękoczynów w wyniku czego ucierpiała bliska osoba piosenkarki.

viki gabor

Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie 11 września o godzinie 22. Wtedy też policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o rozbój. Ofiarami ich miał być 49 letni mężczyzna z córką, jak się później okazało, córką była Viki Gabor. Jak informuje PAP, podczas incydentu ucierpiał ojciec piosenkarki.

Całe zdarzenie miało miejsce w sklepie na ulicy Konduktorskiej, gdzie dziewczynka robiła zakupy wraz ze swoimi rodzicami. Wtedy też podeszli dwaj mężczyźni, którzy zaczęli rzucać w jej stronę wulgaryzmy i żądać pieniędzy. Na to wydarzenie szybko zareagował tata Dariusz, jednak został on powalony na ziemię i pokopany. Pracownik ochrony nie zdążył nawet zareagować gdy napastników już nie było.

Jak informuje nas rzecznik mokotowskiej policji podkom. Roberta Koniuszy, policjanci szybko zjawili się na miejscu gdzie stalili okoliczności zajścia i rysopisy podejrzanych o rozbój mężczyzn.

– Rozpoznani przez pokrzywdzonego napastnicy trafili do policyjnych cel. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny – powiedział rzecznik policji.

Za popełnione przestępstwo sprawcom grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Please follow and like us: