Home Celebryci Teresa Lipkowska wspomina początki serialu ”M jak miłość”!

Teresa Lipkowska wspomina początki serialu ”M jak miłość”!

Teresa Lipkowska wspomina początki serialu ”M jak miłość”!
0
0

Teresa Lipkowska to znana polska aktorka, której największą popularność przyniosła rola Barbary Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Całkiem niedawno, serial obchodził swoją 21 rocznice. Z tej okazji, aktorzy postanowili powspominać początki powstawania serialu.

teresa lipkowska

Teresa Lipkowska zadebiutowała na ekranach telewizorów w 1950r. Aktorka zasłynęła między innymi z ról w takich produkcjach jak: ”Noce i dnie”, ”Przygody psa Cywila” ”Rodzina Połanieckich”.

Ponadto już od 21 lat gra jedną z głównych ról w serialu ”M jak miłość”. Ostatnio aktorzy świętowali 21 rocznicę powstania serialu, gdzie w 'Pytaniu na śniadanie” wspominali początki powstawania serialu.

W studio mogliśmy zobaczyć Małgorzatę Rożniatowską, która wciela się w postać Kisielowej i Alicję Ostolska, która gra Alę Wrońską. Z obecnymi w studiu połączyła się za pomocą wideokonferencji Teresa Lipkowska. Całość poprowadzili Tomasz Wolny i Izabella Krzan.

– Pamiętam, bo to się pamięta nawet 21 lat. Na początku byłam trochę stremowana. To był pierwszy serial, w którym grałam dużą rolę. Od razu wsiąknęliśmy w rodzinną atmosferę, która trwała bardzo długo. Później zaczęło się to troszeczkę rozbijać, zaczęły odchodzić od nas różne osoby – zmarł mój filmowy mąż, Wituś Pyrkosz, a rodzina zaczęła pękać – wspominała Teresa Lipkowska.

Ponadto zapytana czy spodziewała się, że serial odniesie taki sukces, aktorka odpowiedziała: ”Nikt się nie spodziewał, wszyscy myśleliśmy, że będzie sześć lub siedem odcinków. Później było ich 20, 50, 100, a teraz jest ponad 1000. Mam nadzieje, że będzie ich drugie tyle”.

Please follow and like us: