Home Celebryci Tadeusz Muller zaręczony! Reakcja Magdy Gessler bezcenna!

Tadeusz Muller zaręczony! Reakcja Magdy Gessler bezcenna!

Tadeusz Muller zaręczony! Reakcja Magdy Gessler bezcenna!
0
0

Magda Gessler ma kolejny powód do radości. Jak wiecie niedawno jej córka Lara Gessler urodziła córkę, przez co restauratorka w końcu została babcią. Teraz Tadeusz Muller oznajmił w mediach społecznościowych, że oświadczył się Małgorzacie Downar. Zatem jest co świętować!

tadeusz muller

Tadeusz Muller za pomocą Instagrama poinformował swoich fanów o zaręczynach z Małgorzatą Downar. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, gdyż restaurator niedawno rozstał się z polską businesswoman – Blanką Zawadą.

Mężczyzna jak widać szybko wrócił do siebie po zawodzie miłosnym i 8 czerwca postanowił oświadczyć się swojej nowej wybrance. Ta nowina niezwykle ucieszyła Magdę Gessler, która oficjalnie pogratulowała zakochanym i złożyła im życzenia.

– Szczęśliwi… Zakochani… Odpowiedzialni… Jedyni… Jak z dawnych lat romantyczni, on Tadeusz Müller, ona Małgorzata Downar. Zaręczyli się na morzu, na łódce o zachodzie słońca. Tyle radości dawno nie widziałam… Kocham was, mama – napisała na swoim Instagramie Magda Gessler.

– Dziękuje mamo! To była najbardziej wyjątkowa chwila w życiu! 100% miłości i emocji! – odpisał uradowany syn.

Ponadto Tadeusz Muller w wywiadzie postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o oświadczynach.

– Pasją Jagody (tak Tadeusz nazywa swoją narzeczoną – red.) jest żeglarstwo, więc postanowiłem się oświadczyć na małej łódce, która wypożyczyliśmy na jej patent żeglarski. Wszystko wydarzyło się na zatoczce Cala Tuent na Majorce – mówił w wywiadzie mężczyzna.

Gratulujemy zakochanym i życzymy im wszystkiego dobrego na tej nowej drodze życia.

Please follow and like us: