Home News Nutrimex – tyrada kłamstw i oszustw!

Nutrimex – tyrada kłamstw i oszustw!

Nutrimex – tyrada kłamstw i oszustw!
0
0
nutrimex

Coraz więcej podejrzeń i kontrowersji powstaje w związku w produkcją tabletek na odchudzanie Nutrimex. Nowe kapsułki na odchudzanie, które miały charakteryzować się unikalnym składem i niesamowitą skutecznością okazują się wielką wtopą. Tabletki Nutrimex jedynie powieleniem innych, nic nie wartych suplementów diety. Ponadto producent otwarcie kpi z konsumentów tyradą kłamstw, które postanowiliśmy Wam pokazać!

Czym są tabletki Nutrmex?

Tabletki Nutrimex to nowo wprowadzone kapsułki na odchudzanie dzięki, którym w miesiąc będziemy mogli schudnąć około 15 kilogramów. Tak duży spadek wagi ma chyba zachęcić konsumenta do szybkiego zakupu produktu. Wiele osób niestety nie zdaje sobie sprawy, że tak szybkie zrzucanie kilogramów jest niezdrowe dla organizmu. Ponadto dopada nas wtedy efekt jojo i walczy się wtedy z nadwagą w nieskończoność.

Dodatkowo skład tabletek Nutrmiex miał być unikalny a tu okazało się, że jest on jedynie powieleniem składników stosowanych we wcześniejszych suplementach. Ponadto skład jest identyczny jak w przypadku tabletek Simple Slim, które notabene prawdopodobnie wywodzą się spod tego samego producenta.

Czy Simple Slim to też tabletki Nutrimex?

Na frazę ,,Nutrimex skład” wyskakuje nam 2 link do strony healthytips.pl, który ma nam przedstawić skład tabletek Simple Slim. Jeśli jednak w niego klikniemy, ukaże nam się artykuł w którym poznamy skład tabletek Nutrimex!

nutrimex tabletki

W składzie nie ma praktycznie żadnej różnicy między Simple Slim a Nutrimex. Dlatego, jesteśmy prawie pewni, że Simple Slim po nie udanej kampanii sprzedażowej próbuje wrócić na rynek z tym samym produktem pod inną nazwą! Obiektywną recenzję produktu Simple Slim mogą Państwo przeczytać klikając w KLIKNIJ W LINK.

Fałszywe laury konsumenta, fałszywy lekarz, fałszywe badania! Czy są pozytywne opinie o Nutrimex?

nutrimex tabletki

Na oficjalnej stronie producenta wita nas uśmiechnięty pan Zbigniew Mazurkiewicz, który co prawda nie przedstawia się jako lekarz (z uwagi na zakaz KRRiT dotyczący reklamowania produktu przez lekarzy – aktorów), jednak daje nam do zrozumienia, że na dietetyce zna się jak mało kto. Jak się okazuje, taka osoba jak Zbigniew Mazurkiewicz nie istnieje i na pewno nie zna się na dietetyce tak dobrze jak mówi.

nutrimex tabletki

Dodatkowym oszustwem są wymyślone certyfikaty producentów firmy produkującej kapsułki Nutrimex. Nie ma czegoś takiego jak certyfikat ,,World Care” albo ,,Good Production Practise”. Wszystkie certyfikaty zostały prawdopodobnie sfabrykowane i wymyślone aby uwiarygodnić wartość produktów.

nutrimex opinie

Producent chwali się również badaniem swojego produktu przez Metabolic Institute w Waszyngtonie. Niestety na oficjalnej stronie nie ma żadnej wzmianki o owym produkcie. Jednocześnie instytut jak zdołaliśmy się dowiedzieć nie zajmuje się badaniem suplementów diety oraz nie ma pojęcia o istnieniu tabletek Nutrimex.

W tym artykule możesz zobaczyć recenzję i opinie na temat Nutrimex!

Dlatego jeśli nie chcecie wydać w błoto swoich ciężko zarobionych pieniędzy odradzamy Wam kupno tego preparatu. Cała ta dystrybucja jest mocno podejrzana a wszystkie certyfikaty i obietnice niewiarygodne. Jeśli natomiast szukasz wiarygodnego produktu, który wspomoże Twoje odchudzanie Kliknij link.

Please follow and like us: