Home Bez kategorii Szumowski szczerze o nowych obostrzeniach w Polsce!

Szumowski szczerze o nowych obostrzeniach w Polsce!

Szumowski szczerze o nowych obostrzeniach w Polsce!
0
0

Minister Zdrowia, Łukasz Szumowski w ”Sygnałach dnia” programu pierwszego Polskiego Radia uchylił rąbka tajemnicy odnośnie panującej pandemii. Szumowski opowiedział jak dokładnie wygląda sytuacja naszego kraju a następnie wyjawił kiedy dokładnie pojawią się kolejne obostrzenia.

szumowski

Łukasz Szumowski był ostatnio gościem programu „Sygnały dnia” w radiowej Jedynce. Minister opowiedział jak wygląda walka polskiego rządu z pandemią oraz ciągłym wzroście zachorowań. Dodatkowo minister zapowiedział kiedy wprowadzone zostanę ograniczenia.

Przypomnijmy, że od ostatniego czasu informuje o niepokojącym, ciągłym wzroście zakażeń. Z dnia na dzień bite są rekordy co do kolejnych osób zarażonych kornawirusem. Jak podaje Ministerstwo Zdrowia, łączna ilość ludzi zakażonych w Polsce przekroczyła już liczbę 50 tysięcy.

Łukasz Szumowski zapowiada kontrole w sklepach!

Minister Szumowski w radiowej Jedynce odpowiedział na kilka pytań dotyczących niepokojącej sytuacji dotyczącej drugiej fali pandemii. Polityk stwierdził, że na ten moment ciężko mu określić jak rozwinie się sytuacja jesienią.

– Trudno powiedzieć co może się wydarzyć w Polsce w przeciągu najbliższych dni, to zależy od tego, czy rygory będą przestrzegane – powiedział minister w Polskim Radiu.

Ponadto zaznaczył, że bardzo ważne jest stosowanie obecnych zasad sanitarnych. Podkreślił, że lekceważenie ich może skończyć się tragicznie dla całego kraju.

– Im bardziej będziemy lekceważyć zasady sanitarne, tym jest większa szansa, że strefy czerwone będą się rozlewały na mapie, aż w końcu obejmie cały kraj i będziemy mieli dosyć istotne obostrzenia w całej Polsce – stwierdził Łukasz Szumowski.

Please follow and like us: