Home News Sylwia Dekiert przeprasza za swoje zachowanie w studio!

Sylwia Dekiert przeprasza za swoje zachowanie w studio!

Sylwia Dekiert przeprasza za swoje zachowanie w studio!
0
0

Podczas meczu na Euro 2021 wydarzyła się niespodziewana sytuacja. Reprezentant Duńczyków, Christian Eriksen zasłabł podczas meczu. Ratownikom medycznym udało się przywrócić funkcje życiowe piłkarza, jednak jego stan może być poważny. To wydarzenie wstrząsnęło zarówno piłkarzami, kibicami jak i dziennikarzami, którzy tego dnia prowadzili studio. Niestety, najprawdopodobniej ze stresu, dziennikarka Sylwia Dekiert zadała pytanie, przez które spadł na nią hejt ze strony internautów. Wiele osób zarzuciło jej, że uśmierciła piłkarza na wizji. Kobieta postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów.

sylwia dekiert

Takiego rozpoczęcia Euro 2021 chyba nikt sobie nie wyobrażał. W czasie meczu Dania vs Finlandia, Christian Eriksen dostał ataku serca i stracił przytomność. Na szczęście obecni ratownicy medyczni szybko przystąpili do resuscytacji i piłkarza udało się wybudzić.

W tym czasie kamery przeniosły się do studia, gdzie dziennikarka Sylwia Dekiert musiała w jakiś sposób poprowadzić studio. Niestety, najprawdopodobniej w wyniku stresu, kobieta postanowiła zapytać swoich gości jakby wyglądał turniej, gdyby się okazało, że Christian Eriksen zmarł. Niestety, to niefortunne pytanie absolutnie wzburzyło internautów i spowodowało lawinę komentarzy w stronę dziennikarki.

Sylwia Dekiert publikuje przeprosiny.

Kilka godzin po zakończeniu meczu, dziennikarka postanowiła odnieść się do prowadzonego przez siebie studia oraz pytania, które wzburzyło internautów. Kobieta przyznała, że cała sytuacja ją przerosła oraz przeprosiła telewidzów za swoje pytania.

– Przez 20 lat pracy nigdy nie miałam trudniejszego studia. Ch.Eriksen dochodzi do siebie i to jest najważniejsza informacja. Nie uśmierciłam go, więc nie rozumiem skali hejtu. Pytanie o żałobę na wypadek gdyby… faktycznie było niefortunne. Przepraszam. Bądźcie zdrowi, dobrej nocy – napisała Sylwia Dekiert na Twitterze.

Liczymy, że taka sytuacja nigdy już nie będzie miała miejsca podczas turniejów sportowych i żaden dziennikarz nie będzie miał okazji do takiego doświadczenia. Christianowi Eriksenowi życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za jego rekonwalescencje.

Please follow and like us: