Home Styl Stacja Grawitacja czyli sposób na lato w mieście

Stacja Grawitacja czyli sposób na lato w mieście

Stacja Grawitacja czyli sposób na lato w mieście
0
0

Wszyscy lubi lato. Dni są dłuższe i cieplejsze. Wszędzie jest zielono. Można jeść dużo lodów. Jednak dla rodziców może to oznaczać wiele logistycznych kombinacji. Jak zatem spędzić z dziećmi lato w mieście? Stacja Grawitacja to jedno z wielu ciekawych miejsc, do których można wybrać się ze swoimi pociechami.

stacja grawitacja

Stacja grawitacja to połączenie parku linowego, parku trampolin i wspinaczki. Centrum rozrywki znajduje się na Ochocie. Dokładniej na aleja Bohaterów Września 12. Można tam bez problemów przyjechać samochodem, ponieważ pod centrum znajduje się parking. Dojazd komunikacją miejską też jest dogodny, gdyż niedaleko znajduje się pętla autobusowa.

W centrum znajdują się takie atrakcje jak:

  • Park trampolin
  • Park linowy
  • Ścianka wspinaczkowa
  • Tor przeszkód Ninja
  • Happy Climb
  • Interaktywne trampoliny
  • Interaktywna ścianka wspinaczkowa

Wejście do Stacji Grawitacji można wykupić na godzinę, dwie bądź na cały dzień czyli od 10:00 do 21:00. Jednak ostrzegam, że to opcja dla najwytrwalszych. Bilety kosztują kolejno, 30, 40 i 50 złotych. Jednak między innymi z Kartą Dużej rodziny jest rabat i bilety kosztują 10 złotych mniej. Co więcej z kartą Multisport, Fitprofit i Medicover Sport również można nabyć bilety taniej. Do strefy z atrakcjami można wchodzić jedynie w skarpetach antypoślizgowych. Jeżeli mamy swoje to można z nimi wejść, jednak na miejscu również można je nabyć. Wtedy skarpetki mają bardzo dużą powierzchnię antypoślizgową, więc polecam nabyć skarpetki na miejscu. Są one w cenie 5 złotych.

Atrakcje są świetne dla każdego. Można zagrać w koszykówkę, siatkówkę, skoczyć z wysokości na miękką poduchę. Odnajdą się tutaj nie tylko dzieci, ale również dorośli. Zabawa na trampolinach jest zdecydowanie dla każdego.

Please follow and like us: