Home Celebryci Sebastian Fabijański tłumaczy czemu jego wywiad zniknął!

Sebastian Fabijański tłumaczy czemu jego wywiad zniknął!

Sebastian Fabijański tłumaczy czemu jego wywiad zniknął!
0
0

Sebastian Fabijański był ostatnio gościem Karola Paciorka w programie Imponderabilia. Rozmowa jednak została szybko zdjęta z kanału co spotkało się z ogromnym rozczarowaniem widzów. Teraz, Sebastian postanowił wyjaśnić, dlaczego poprosił Karola o usunięcie filmiku z platformy YouTube.

sebastian fabijański

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego rozmowa Karola Paciorka z Sebastianem Fabijańskim zniknęła z sieci. Aktor postanowił wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie i uciąć domysły internautów. Jak się okazuje, jedynym powodem, było ujawnienie podczas wywiadu prywatnej konwersacji aktora z Krzysztofem Stanowskim.

„Imponderabilia” zostały usunięte TYLKO dlatego, że bez wiedzy mojego kumpla Krzyśka Stanowskiego, przeczytałem w programie SMS-y, które z nim pisałem, oglądając „Hejt Park” z udziałem pewnego aktywisty. SMS-y te zawierały, delikatnie mówiąc, niezbyt miłe słowa na temat jego samego i jego światopoglądu. Więc żeby nie podżegać do hejtu, zaproponowałem Karolowi Paciorkowi, żeby usunąć ten fragment. On zasugerował, żeby zdjąć cały wywiad, na co ja przystałem. Tyle – napisał w oświadczeniu aktor.

Karol Paciorek również w wywiadzie skomentował usunięcie odcinka ze swojego kanału. Jednak jak się okazuje, YouTuber przyznał, że Sebastian miał otrzymywać groźby za ujawnienie SMS-ów.

– Następnego ranka po publikacji wywiadu Sebastian Fabijański napisał do mnie na Instagramie, że ”ktoś się zgłosił z groźbą sądową” po czytaniu smsów Kapeli i czy można wyciąć ten fragment. Odpowiedziałem, że po publikacji nie ma takiej opcji, natomiast mogę zdjąć całą rozmowę. Fabijański na tę propozycję przystał. Gość zawsze ma prawo do odmowy publikacji rozmowy. Nawet jeśli ta już wisi na YouTube i ja to prawo respektuję – mówił YouTuber.

Jednak mimo tych wszystkich oświadczeń, internauci dalej są zdania, że Fabijański poprosił o usunięcie rozmowy przez negatywne komentarze pod filmem. Jaka była prawda? Tego raczej nigdy się nie dowiemy.

Please follow and like us: