Home Celebryci Scenarzysta Patryka Vegi zatrzymany za udział w…

Scenarzysta Patryka Vegi zatrzymany za udział w…

Scenarzysta Patryka Vegi zatrzymany za udział w…
0
0

Grzegorz B. jest jednym ze scenarzystów głośnego filmu Patryka Vegi pt. ”Bad boy”. Mężczyzna jak się jednak okazuje prócz talentów pisarskich ma również przestępcze. Grzegorz B. został oskarżony o powiązania z grupą przestępczą „Psychofans”. Mężczyznę aresztowała policja i już usłyszał zarzuty handlu narkotykami.

patryka vegi

Scenarzystę filmu Patryka Vegi aresztowało CBŚ. Mężczyzna już usłyszał zarzuty o handel narkotykami. Policja uważa, że Grzegorz B. odpowiadał za sprzedaż środków odurzających oraz za rozprowadzanie ich w środowiskach kibicowskich. Dodatkowo jak informuje policja mężczyznę oskarżono o łapówkarstwo.

Psychofans to grupa przestępcza związana z polskim klubem Ruch Chorzów. Organizacja działa od 2010 roku na terenie kilku polskich miast – Chorzowa, Katowic i Krakowa. Prokuratura jak na razie zdążyła już postawić powyższe zarzuty aż 108 członkom grupy całej grupy. Dodatkowo policja prowadzi dochodzenie wobec 57 podejrzanych.

CBŚ zatrzymało na Podkarpaciu wraz z 6 członkami organizacji przestępczej ”Psychofans”. Współpracownicy Grzegorza B. usłyszeli zarzuty rozbojów, pobić, uprowadzeń i oszustw. Cała szóstka usłyszała zarzuty. Pięciu z nich zostało tymczasowo aresztowanych. Wobec jednej osoby zastosowano dozór policyjny.

– Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że w tym czasie mogli dokonywać przestępstw narkotykowych, przeciwko życiu i zdrowiu, mieniu oraz inne. Z zebranego materiału wynika, że członkowie gangu mogą być również odpowiedzialni za wyłudzenie blisko 90 tys. litrów oleju napędowego – poinformowała policja.

Please follow and like us: