Home Celebryci Radosław Majdan przekazał wstrząsającą wiadomość o…

Radosław Majdan przekazał wstrząsającą wiadomość o…

Radosław Majdan przekazał wstrząsającą wiadomość o…
0
0

Były piłkarz Radosław Majdan niedawno po raz pierwszy został tatą. Mały Henio przyszedł na świat pod koniec czerwca i przyniósł niewątpliwie ogromną radość małżeństwu. Niestety kilka dni temu, celebryta przekazał opinii publicznej zaskakującą wiadomość. Wielu fanów do dziś nie może się pogodzić z jej treścią.

radosław majdan

Radosław Majdan wychowuje już 2 synów swojej żony Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa. Piłkarz oczywiście traktuje dzieci jak własne jednak to wtedy poznał jak to jest naprawdę poczuć się ojcem. Celebryci często zamieszczają zdjęcia małego Henia na portalach społecznościowych jak Facebook czy Instagram. Ostatnio też zdecydowali się na bardzo odważne wyznanie, które podzieliło ich wielbicieli.

Ostatnio prasa kolorowa huczała odnośnie przygotowań pary celebrytów do chrztu małego Henia. Jak donosiły portale plotkarskie, ceremonia miała się odbyć w rodzinnej miejscowości Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jednak ostatnio Radosław Majdan w jednym z wywiadów powiedział, że chrzest się niestety nie odbędzie.

– Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna -powiedział dla portalu Jastrząb Post, Radosław Majdan. 

Były piłkarz dodał, że powodem podjęcia decyzji było niezadowolenie tym co obecnie dzieje się w Kościele katolickim. Dodatkowo zwrócił uwagę na fakt, że nowonarodzony syn zawdzięcza przyjście na świat metodzie in vitro, która nie jest popierana przez głowy Kościoła.

Please follow and like us: