Home Porady Prosta metoda na zrzucenie tłuszczu z brzuszka!

Prosta metoda na zrzucenie tłuszczu z brzuszka!

Prosta metoda na zrzucenie tłuszczu z brzuszka!
0
0

Japoński aktor, Miki Ryosuke, odkrył jak w prosty sposób zrzucić zbędne kilogramy. W rezultacie, aktorowi w zaledwie kilka tygodni udało się zrzucić 13 kilogramów i zmniejszyć się w pasie o 12 centymetrów. Miki twierdzi, że jest to prosta metoda którą zalecił mu lekarz. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się z Wami tą metodą.

Spadek kilogramów był skutkiem ubocznym ćwiczenia na ból pleców, które zalecił Mikiemu lekarz. Cały ,, trening ” zajmuje jedyne 2 minuty.

Sekretem ćwiczenia polega na odpowiednim i równomiernym oddychaniu w określonej pozycji. Aktor nazywa ćwiczenie ,, dietą długiego oddechu ”. Aby rozpocząć ćwiczenie należy przyjąć odpowiednią pozycję i wykonywać 3 sekundowy wdech i 7 sekundowy wydech.

Jak się okazuje, efekty są zdumiewające a ćwiczenie zaleca cała masa europejskich lekarzy. Ponadto, twierdzą oni, że powyższe ćwiczenie pozwala na zmniejszenie masy ciała z uwagi na to, że tłuszcz składa się z tlenu, węgla i wodoru. Podczas wdychania tlenu, ten wnika do naszych komórek tłuszczowych i dzieli je na węgiel i wodę. Dlatego też, im więcej tlenu zużywa nasze ciał, tym więcej tłuszczu spalamy.

prosta metoda

Ponadto musimy pamiętać, że ćwiczenie należy wykonywać codziennie przez co najmniej 2 minuty. W przeciwnym razie, nie uzyskamy obiecanych efektów.

1. Wstań w pozycji przypominającą tę z baletu tzn. jedną nogę wysuń do przodu, a drugą umieść za nią.

2. Potem wypchnij pośladki i przenieś ciężar ciała na tylną nogę.

3. Zacznij powoli wdychać powietrze przez około 3 sekundy. Podnoś przy tym ramiona nad głowę.

4. Potem odetchnij mocno przez kolejne 7 sekund, napinając wszystkie mięśnie swojego ciała.

Źródło: youtube.com

Please follow and like us: