Home Porady Powiększenie piersi w naturalny i prosty sposób!

Powiększenie piersi w naturalny i prosty sposób!

Powiększenie piersi w naturalny i prosty sposób!
0
0

Każda z kobiet często zadaje sobie pytanie, czy istnieje powiększenie piersi sposobami naturalnymi? Chociaż prawdą jest, że chirurgia plastyczna może przynieść pewne rezultaty, prawdą jest również to, że korzystanie z pomocy Matki Natury jest najlepszym sposobem na wyeliminowanie naszych „wad”. Poniżej znajduje się krótka lista rzadko spotykanych roślin, które mają wpływ na wielkość piersi.

powiększenie piersi

Powiększenie piersi sposobami naturalnymi!

1. Zacznijmy od nasion kozieradki, które jak sama nazwa wskazuje pochodzi z Grecji. Nasiona te można znaleźć w aptekach ziołowych i należy je pozostawić w wodzie do namoczenia przez noc. Rano masuj piersi roztworem. Jest to na pewno tańszy sposób niż chirurgia plastyczna.

2. Inną rośliną znaną z różnych właściwości leczniczych i leczniczych jest większy łopian . Biorąc większy łopian prowadzi do lepszego przepływu krwi do tkanek znajdujących się w piersiach. Dodatkowo roślina ta może również poprawić pracę układu rozrodczego.

3. Z drugiej strony koper włoski nie jest dobry tylko w postaci herbaty łagodzącej kolkę u niemowląt, ale zawarte w nim składniki (dianetol, anetol i fotoanetol) podnoszą poziom estrogenu w układzie. Ponadto koper jest pełen fitoestrogenów, związków, które wspierają ppowiększenie piersi i znacznie poprawiają produkcję mleka u matek karmiących.

4. Lukrecja to roślina, która zawiera wszystkie wyżej wymienione składniki znajdujące się w koprze włoskim. Dzięki temu możemy się spodziewać mniej więcej takich samych efektów.

5. Anis to zioło pochodzące z Chin i często jest używane jako przyprawa. Jednak składniki zawarte w Anis okazały się korzystne dla wzrostu piersi, dlatego pamiętaj o włączeniu tego zioła do swojego codziennego menu.

6. Kolejnym ziołem na powiększenie piersi jest Pueraria Mirifica. Jest to tajlandzkie zioło, które jest najczęściej stosowane w celu zapobiegania zmarszczkom (jest częścią wielu balsamów i kremów). Co ciekawe, to zioło jest aktywnym składnikiem tabletek, kremów i innych produktów specjalnie zaprojektowanych do wzrostu piersi.

Please follow and like us: