Home Celebryci Gdzie można obejrzeć pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?

Gdzie można obejrzeć pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?

Gdzie można obejrzeć pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?
0
0

5 kwietnia pożegnaliśmy wybitnego artystę polskiej muzyki rozrywkowej – Krzysztofa Krawczyka. W ostatnich tygodniach muzyk walczył z koronawirusem. Jednak, kilka dni po wyjściu ze szpitala artysta zasłabł i zmarł. Pogrzeb ma odbyć się 10 kwietnia i dodatkowo ma być transmitowany przez TVP. Dzięki temu najwierniejsi fani będą mogli uczestniczyć podczas pandemii w pogrzebie ulubionego artysty.

krzysztofa krawczyka

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala 23 marca, gdzie walczył z koronawirusem. O zaistniałej sytuacji poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych.

– Niestety i mnie dopadł COVID” – pisał i dodawał: „muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę”. Ze szpitalnego łóżka prosił fanów o modlitwę. Jak poczuję się lepiej, zaraz się odezwę! – pisał artysta.

W sobotę, Krawczyk wyszedł ze szpitala i podziękował wszystkim fanom za wsparcie i modlitwę. Niestety, w poniedziałek artysta trafił do szpitala po tym jak nagle zasłabł

Gdzie obejrzeć pogrzeb Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w poniedziałek w godzinach popołudniowych. O śmierci wybitnego artysty poinformował nas za pomocą mediów społecznościowych jego menadżer i przyjaciel Andrzej Kosmala.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbędzie się 10 kwietnia i dodatkowo będzie transmitowany przez Telewizję Polską. Uroczystość ma mieć charakter państwowy.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 10 kwietnia i rozpocznie się Mszą świętą o godzinie 12 w archikatedrze w Łodzi.

Artysta spocznie na cmentarzu w Grotnikach, gdzie mieszkał wraz ze swoją żoną Ewą.

Please follow and like us: